Moda Moda dla panów moda męska

Te same kolory i tekstury ale wykonane z wodoodpornego sztruksu

LEVI’S® PRZEDSTAWIA WODOODPORNY SZTRUKS W NOWEJ KOLEKCJI NA SEZON JESIEŃ/ZIMA 2014 Tej jesieni marka Levi’s® zaskoczy prawdziwą mieszanką historii i innowacji. Dzięki zaawansowanej technologii w

LEVI’S® PRZEDSTAWIA WODOODPORNY SZTRUKS
W NOWEJ KOLEKCJI NA SEZON JESIEŃ/ZIMA 2014

Tej jesieni marka Levi’s® zaskoczy prawdziwą mieszanką historii i innowacji. Dzięki zaawansowanej technologii w produkcji tkanin marka zaprezentuje jeden ze swoich najpopularniejszych modeli, zwężane spodnie Levi’s® 511™, wykonane z wodoodpornego sztruksu. Kolekcja ta doskonale sprawdzi się podczas chłodniejszych dni.

Inspiracją do stworzenia nowej linii ubrań były sztruksowe kolekcje Levi’s® z lat 60. i 70.,
które w tamtym czasie były bardziej popularne niż dżinsowe. Kolory materiałów użytych w kolekcji bazują na naturalnej palecie barw kalifornijskiej Doliny Yosemite – złocisty brąz, ognisty pomarańcz, ciemny granat i czerń. Park Narodowy Yosemite jest bowiem motywem przewodnim całej kolekcji Levi’s® jesień/zima 2014.

Te same kolory i tekstury Levi’s® wykorzystał również w innych flagowych modelach marki
tj. spodniach Levi’s® 511™ i ocieplanej tkaniną „sherpa” kurtce Levi’s® Trucker.

Kolekcja ubrań wykonana z wodoodpornego sztruksu stworzona została z myślą
o ludziach, którym ubrania Levi’s® towarzyszą podczas największych życiowych wyzwań.

Linia wodoodpornych sztruksów dostępna będzie w sklepach Levi’s® na początku sierpnia 2014.

O marce LEVI’S®
Marka Levi’s® stanowi uosobienie klasycznego i swobodnego amerykańskiego stylu. Od czasu ich wynalezienia przez Levi Straussa w 1873 roku, dżinsy Levi’s® stały się najbardziej rozpoznawalnymi a jednocześnie najczęściej kopiowanymi spodniami na świecie. Dziś marka Levi’s® dalej rozwija swojego niepohamowanego pionierskiego i innowacyjnego ducha, który jest niespotykany w branży odzieżowej. Nasz wybór odzieży denimowej i akcesoriów, dostępny w ponad 110 krajach, pozwala ludziom na całym święcie wyrazić ich osobisty styl. Aby uzyskać więcej informacji na temat marki Levi’s® jej produktów i salonów sprzedaży, odwiedź www.levi.com. Informacje na temat Levi Strauss & Co. znajdziesz na stronie www.levistrauss.com.

A to już wiesz?  HAKA - czyli biznesowa linia Pierre Cardin 2014/15

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy