Uroda

Pokaż się z pięknej strony

Kilka cieplejszych dni dało przedsmak prawdziwego lata. Z radością sięgamy po lekkie, przewiewne ubrania i odsłaniamy nasze ciało. Zabiegi nawilżające, ujędrniające i wygładzające skórę przygotują

Kilka cieplejszych dni dało przedsmak prawdziwego lata. Z radością sięgamy po lekkie, przewiewne ubrania i odsłaniamy nasze ciało. Zabiegi nawilżające, ujędrniające i wygładzające skórę przygotują nas do wakacyjnej odsłony.

Marzy się tobie pełna blasku twarz i kształtna sylwetka? Maj to doskonała pora, aby zadbać o wygląd, często zmęczonej zimowo-wiosenną aurą, skóry. Zacznij od złuszczającego zabiegu zwanego pilingiem. Oczyszczona z martwego naskórka skóra nie tylko będzie odświeżona i odmłodzona, ale również wygładzona i nabierze blasku, a w przypadku twarzy, znikną z jej powierzchni nierówności potrądzikowe, małe blizny i przebarwienia.

Unikalną formułę proponuje Face Intensive Detox – bio-detoksykujący zabieg oczyszczania twarzy, który poprawia kondycję skóry, głęboko nawilża, uzupełnia niedobory minerałów i składników odżywczych oraz pobudza procesy regeneracyjne, a przede wszystkim detoksykuje i oczyszcza. Ciało warto poddać trzem ważnym i skutecznym zabiegom: Cellu Body Slimm – doskonała antycellulitowa terapia algowa o działaniu ujędrniająco-wygładzającym i pielęgnacja skóry wymagającej regeneracji, nawilżenia i rewitalizacji; Anti-aging Body SPA – bioodnowa ciała polecana w pielęgnacji skóry potrzebującej odżywienia, wygładzenia i poprawy elastyczności; Body à la carte – intensywne ujędrnianie – zabieg w hydrokapsule o nadzwyczajnych rezultatach ujędrniających i stanowiący niezwykłą ucztę dla ciała i zmysłów.

Hotel SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój przygotował wyjątkową propozycję, dzięki której ciało odzyska gładkość, jędrność i blask.
Przez cały maj wszystkie zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało w hotelowym Kosmetycznym Instytucie Dr Irena Eris są dostępne za połowę ceny. Szczegóły oferty „Maj dla urody” są opisane w zakładce rezerwacji on-line na www.drirenaerisspa.com/krynica.
Z: http://www.pressoffice.pl/kobieta,t981648425?more=200731462

A to już wiesz?  Modna klasyka, która na stałe weszła do kanonu mody

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy