Dodatki Torby Torebki

Pojemna, wytrzymała i niepowtarzalna

O bag w letnim wydaniu! W wakacyjnym sezonie każda z nas pamięta o uzupełnieniu garderoby o najmodniejsze stroje kąpielowe, sandały czy biżuterię. Niezwykle istotnym dodatkiem,

O bag w letnim wydaniu!

W wakacyjnym sezonie każda z nas pamięta o uzupełnieniu garderoby o najmodniejsze stroje kąpielowe, sandały czy biżuterię. Niezwykle istotnym dodatkiem, który pozwoli na odświeżenie stylizacji z poprzednich sezonów, jest torba plażowa. Jeżeli jeszcze jest pojemna, wytrzymała i niepowtarzalna, możemy mówić o torebce idealnej, czyli O bag Beach!

Torby z tej linii dostępne są w sześciu kolorach. Możemy przebierać między klasyczną bielą, marynarską czerwienią czy błękitem oraz najmodniejszymi w tym sezonie neonowymi odcieniami żółtego i pomarańczowego. Letni charakter akcesoriów podkreślają także oryginalne uchwyty ze sznurka, kojarzące się z żeglarskimi splotami. Oryginalnym elementem są zrolowane, dopasowane kolorystycznie maty plażowe, które w typowy dla marki O bag sposób z powodzeniem łączą walory funkcjonalne i estetyczne. Kolekcja O bag Beach stworzona jest z myślą o wakacjach, jednak tego typu torby mogą okazać się przydatne nie tylko w trakcie urlopu – będą idealnym rozwiązaniem podczas przerw na lunch w parku czy popołudniowych pikników.

Część główna toreb wykonana jest z innowacyjnego tworzywa EVA, przez co są miłe w dotyku, lekkie, a jednocześnie wytrzymałe. Ponadto, główna część torby wykonana z tego materiału jest wodoodporna – dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoja torebka nie ucierpi nawet podczas szaleństw na plaży czy basenie.

Torby O bag zaprojektował Emanuele Magenta, produkowane są we Włoszech przez firmę Fullspot. Odznaczają się niespotykanym połączeniem prostoty i funkcjonalności z nowoczesnym designem i urzekającym wyglądem. Możliwość mieszania różnorodnych elementów oraz ozdabiania toreb sprawia, że stają się one niepowtarzalnym, idealnie dopasowanym do stylu użytkowniczek dodatkiem.

Torby ‘O bag’ można kupić na: http://fullspotmarket.pl/

beach O bag black

beach O bag orange

beach O bag red

beach O bag white

beach O bag yellow

A to już wiesz?  Lato 2014. Wybieramy torebki w żywych kolorach, lekkie i frywolne

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy