Okulary

Plastikowe oprawki do okularów opanowały blogi modowe oraz ulice miast

‘Geek chic’ w miejskiej dżungli – okulary marki Carrera Po raz kolejny duże, plastikowe oprawki opanowały blogi modowe oraz ulice miast. Wśród celebrytów i miłośników

‘Geek chic’ w miejskiej dżungli
– okulary marki Carrera

Po raz kolejny duże, plastikowe oprawki opanowały blogi modowe oraz ulice miast. Wśród celebrytów i miłośników miejskiego ulicznego stylu moda na tzw ‘kujonki’ utrzymuje się od kilku sezonów. Marka Carrera, kreująca trendy w świecie okularów, stworzyła własną kolekcję oprawek w stylu ‘geek’, nadając im indywidualnego, niepowtarzalnego charakteru!

Dziś styl ‘geek’ jest jednym z najbardziej popularnych trendów wśród modowych akcesoriów. Dziewczyny w grzecznych sweterkach i plisowanych spódniczkach stały się inspiracją dla wszystkich fashionistów. Ich główny atrybut – okulary tzw. ‘nerdy’ zwane także ‘kujonkami’ są nieodłącznym elementem garderoby niejednego miłośnika mody, dotyczy to zarówno kobiet jak i mężczyzn. Marka Carrera postanowiła jednak pójść o krok dalej i zaskoczyć fanów tego popularnego trendu tęczą kolorów i nieco odważniejszym designem!

Najnowsze okulary z kolekcji Carrera to propozycja, która nie tylko podkreśli Twój niepowtarzalny styl i charakter, ale także skutecznie wyróżni Cię z tłumu. Energetyczne kolory, niebanalne oprawki – wszystko to sprawi, że Twój look będzie przyciągał spojrzenia. Wybieraj śmiało spośród tradycyjnych, prostokątnych lub nieco bardziej zaokrąglonych kształtów. Marka Carrera oferuje okulary w wielu różnych modelach dzięki czemu każdy znajdzie swój idealny must have.

Autorka tekstu: Martyna Pańczak

A to już wiesz?  Okulary Gucci na sezon wiosna lato sensualne piękno i kobiecą elegancję Li

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy