Wiadomości Branżowe

Debiutujące na rynku europejskim Samsung GALAXY NotePRO i TabPRO ustanawiają nowe reguły w świecie tabletów

Debiutujące na rynku europejskim Samsung GALAXY NotePRO i TabPRO ustanawiają nowe reguły w świecie tabletów
Firma Samsung Electronics Co., Ltd. zaprezentowała na rynku europejskim linię tabletów Samsung GALAXY NotePRO i TabPRO, wyznaczających nowe standardy mobilnej doskonałości. Gama tabletów Samsung GALAXY poszerzyła się o cztery nowe produkty - NotePRO 12,2” oraz TabPRO 12,2, 10,1 i 8,4. na nowo definiując możliwości tego typu urządzeń.Seria GALAXY NotePRO i TabPRO powstała po to, aby od mocnego uderzenia rozpocząć rok, w którym Samsung na dobre zajmie fotel lidera rynku tabletów – mówi JK Shin, prezes działu IT & Mobile w Samsung Electronics - Nasze nowe tablety pozwalają pełniej cieszyć się rozrywką i pracować wydajniej, niż na innych urządzeniach tej klasy, a zdumiewająca jakość obrazu idzie w parze z charakterystycznym dla naszej marki designem. Samsung GALAXY NotePRO i TabPRO potwierdzają wielką wagę, jaką przywiązujemy do tego, aby dawać naszym klientom niezwykle wszechstronne produkty, dostosowane do rozmaitych potrzeb.Tablety serii GALAXY NotePRO i TabPRO powstały z myślą o rozmaitych potrzebach użytkowników. Wyposażono je w krystalicznie wyraziste wyświetlacze WQXGA, zapewniające wrażenia wizualne na najwyższym światowym poziomie,

Firma Samsung Electronics Co., Ltd. zaprezentowała na rynku europejskim linię tabletów Samsung GALAXY NotePRO i TabPRO, wyznaczających nowe standardy mobilnej doskonałości. Gama tabletów Samsung GALAXY poszerzyła się o cztery nowe produkty - NotePRO 12,2” oraz TabPRO 12,2, 10,1 i 8,4. na nowo definiując możliwości tego typu urządzeń.

Seria GALAXY NotePRO i TabPRO powstała po to, aby od mocnego uderzenia rozpocząć rok, w którym Samsung na dobre zajmie fotel lidera rynku tabletów – mówi JK Shin, prezes działu IT & Mobile w Samsung Electronics - Nasze nowe tablety pozwalają pełniej cieszyć się rozrywką i pracować wydajniej, niż na innych urządzeniach tej klasy, a zdumiewająca jakość obrazu idzie w parze z charakterystycznym dla naszej marki designem. Samsung GALAXY NotePRO i TabPRO potwierdzają wielką wagę, jaką przywiązujemy do tego, aby dawać naszym klientom niezwykle wszechstronne produkty, dostosowane do rozmaitych potrzeb.

Tablety serii GALAXY NotePRO i TabPRO powstały z myślą o rozmaitych potrzebach użytkowników. Wyposażono je w krystalicznie wyraziste wyświetlacze WQXGA, zapewniające wrażenia wizualne na najwyższym światowym poziomie, a także zestaw wydajnych narzędzi do pracy oraz unikalne funkcje wzbogacone multimediami, zarówno preinstalowanymi, jak i do darmowego pobrania. To wszystko składa się na urządzenia mobilne o niezrównanej jakości, łącze najwyższej klasy stylistykę i zadziwiające możliwości techniczne.

Przedstawiamy GALAXY NotePRO i TabPRO (12.2) – obraz o jakości dotychczas nieosiągalnej na tabletach

W tabletach Samsung GALAXY NotePRO i TabPRO po raz pierwszy na świecie zastosowano wyświetlacz WQXGA o przekątnej 12,2 cala w formacie 16:10. Zapewnia on krystalicznie wyrazisty obraz o rozdzielczości 2560x1600, zbudowany z ponad 4 milionów pikseli. Wyposażone w taki ekran tablety są idealnym narzędziem do tworzenia i korzystania z wszelkiego rodzaju treści. Dzięki większej powierzchni wyświetlania obrazu, użytkownik może oglądać filmy w zdumiewającej jakości Full HD i mieć jednoczesny dostęp do jeszcze większej ilości informacji. Oprócz najlepszego w swojej klasie wyświetlacza, tablety zwracają uwagę gładką, lekką i smukłą ramką, która łączy poręczność z designem z najwyższej półki.

Spersonalizowany interfejs Content Home, zoptymalizowany specjalnie pod kątem oglądania treści na dużym ekranie, pozwala jeszcze lepiej dostosować sposób korzystania z tabletu GALAXY do potrzeb użytkownika. Content Home UX umożliwia organizowanie ulubionych pozycji na poręcznym panelu, pozwalającym na wyświetlanie informacji z kanałów informacyjnych lub najświeższych wiadomości. Rozmiar ekranu jest zbliżony do rozmiaru tradycyjnego czasopisma, więc na tablecie można swobodnie przeglądać prasę w wydaniu elektronicznym lub czytać e-booki w naturalnym formacie.

Prawdziwa wydajność

Samsung GALAXY NotePRO (12.2) i TabPRO są wyposażone w różnorodne narzędzia, które pomagają użytkownikowi zwiększyć wydajność pracy i efektywnosć w działaniu.

Funkcja Multi Window umożliwia podział ekranu na cztery różne okna. Natomiast innowacyjna, wirtualna klawiatura oferuje ilość miejsca wystarczającą do wygodnego korzystania z funkcji dotykowych, by uzyskać bardziej realistyczną czynność pisania.

Rysik S Pen zastosowany w GALAXY NotePRO oznacza łatwiejsze, lepsze i wydajniejsze korzystanie z tabletu i naturalny dostęp do takich funkcji jak Action Memo, Scrapbook, Screen Write i S Finder. Ponadto okno Pen Window umożliwia użytkownikowi narysowanie na ekranie okna o dowolnym wymiarze i uruchomienie w nim wielu różnych aplikacji –na przykłąd YouTube czy Kalkulatora.

Użytkownicy za pomocą GALAXY NotePRO lub TabPRO z funkcją Remote PC mają również łatwy, bezpośredni dostęp do swojego domowego lub biurowego komputera, dzięki czemu mogą na odległość bez przeszkód edytować i zachowywać swoje pliki.

A to już wiesz?  Pakiet onkologiczny do trybunału

GALAXY NotePRO i TabPRO dostarczane są z preinstalowaną platformą Cisco WebEx Meetings, najlepszym rozwiązaniem do obsługi wideokonferencji, która umożliwia użytkownikom spotkania z wybranymi osobami, przebywającymi w dowolnym miejscu. Po raz pierwszy użytkownicy tabletów z systemem Android mogą udostępniać dowolne treści ze swoich ekranów oraz uruchamiać spotkania WebEx korzystając z listy kontaktów. Funkcja Samsung e-Meeting zapewnia współpracę z możliwością udostępniania treści nawet bez dostępu do centralnego serwera czy sieci.

Wyjątkowy pakiet powitalny dla użytkowników*

Aby już w chwili zakupu zwiększyć wartość i wydajność tabletów Samsung GALAXY NotePRO i TabPRO (12.2) bezpłatnie oferowana jest długoterminowa subskrypcja o wartości 700$ na najlepsze serwisy informacyjne, media społecznościowe i przechowywanie plików w chmurze, m.in.: Bitcasa, Bloomberg Businessweek+, Blurb, Cisco WebEx Meetings, Dropbox, Easilydo Pro for Tablet, Evernote, Hancom Office for Android, LinkedIn, LIVESPORT.TV, NY Times, Oxford Advanced Learner’s A-Z i Sketchbook Pro (treść pakietów jest zróżnicowana w zależności od regionu).

GALAXY NotePRO i TabPRO będą dostępne w różnych opcjach łączności: WiFi lub WiFi + LTE. Użytkownicy będą mogli wybierać między 12,2 calowym GALAXY NotePRO z rysikiem S Pen lub tabletami bez rysika - GALAXY TabPRO 10,1 cali lub 8,4 cala.

Opcjonalne akcesoria GALAXY NotePRO i TabPRO pozwalają jeszcze bardziej zwiększyć wydajność urządzeń. Są to różnorodne Book Covers, USB LAN HUB, Universal BT Keyboard i S Action Mouse (akcesoria różnią się w zależności od modelu).

Samsung GALAXY NotePRO i TabPRO dostępne będą na całym świecie w pierwszym kwartale 2014 roku.

Więcej informacji na temat produktów można znaleźć na stronach www.samsungmobilepress.com / m.samsungmobilepress.com

 

Specyfikacja GALAXY NotePRO (12,2")

Kategoria

Specyfikacje

Sieć

LTE : 800/900/1800/2600+850/2100

3G : HSPA+ 21 850/900/1900/2100

Procesor

WiFi i 3G: Exynos 5 Octa (czterordzeniowy 1,9 GHz + czterordzeniowy 1,3 GHz)
LTE : Snapdragon 800 2,3GHz Quad

* Parametry procesora mogą się różnić w zależności od rynku

Wyświetlacz

12,2" WQXGA (2560 X 1600) Super clear LCD

System operacyjny

Android 4.4 (KitKat)

Aparat / Lampa błyskowa

- Główny (tył): 8 Mpix, autofokus, lampa błyskowa LED, zerowe opóźnienie migawki

- Dodatkowy (przód): 2 Mpix

Wideo

- Kodek: H.264, MPEG-4, H.263, VC-1, WMV7, WMV8, Sorenson Spark, MP43, VP8, HEVC

- filmy 1080p Full HD, 60 kl/s

Audio

- Kodek: MP3, AAC/AAC+/eAAC+, WMA, FLAC, AMR-NB/WB, Vorbis(OGG), WAV

- Wejście słuchawkowe jack 3,5 mm; głośniki stereo

Zoptymalizowane funkcje rysika S Pen

S Pen Experience

- S Note (Easy Chart), S Planner

- Funkcje Air Command: Action Memo, Scrapbook, Screen Write, S Finder, Pen Window

- bezpośrednie wejście rysika

Usługi / aplikacje

Samsung Hub

-Video, Music

- Books / Games / Learning (Stub)

Samsung Apps / Kies

Samsung TouchWiz / Magazine UX

Samsung KNOX (stub), Samsung e-Meeting, Side Sync 3.0 (stub)

Bloomberg Businessweek+, Dropbox, Evernote, NY Times

Remote PC, Sketchbook Pro (stub), WebEx Meetings

Darmowe aplikacje do pobrania

Samsung ChatON, Hancom Office for Android, Link, Group Play

Bitcasa, Blurb, Easilydo Pro, LIVESPORT.TV,LinkedIn, Oxford Advanced Learner’s A-Z

Usługi mobilne Google

Chrome, Search, Gmail, Google+, Maps, Play Books

Play Movies, Play Music, Play Store, Hangouts

Voice Search, YouTube, Google Settings, Play Games, Photos, Drive, Play Newsstand

Łączność

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac MIMO (2,4 i 5 GHz), Wi-Fi Direct, AllShareCast, BT4.0,
USB3.0

GPS

GPS + GLONASS

Czujniki

Akcelerometryczny, żyroskopowy, geomagnetyczny, oświetlenia RGB

Pamięć

3 GB RAM, 32/64 GB (pamięć wewnętrzna)

microSD (do 64 GB)

Wymiary / waga

295,6 x 204 x 7,95 mm

750 g (wersja WiFi), 753 g (wersja 3G/LTE)

Bateria

9.500mAh

IrLED

Tak

A to już wiesz?  Szczepienie uchroni przed zachorowaniem na odrę

 

Specyfikacja GALAXY TabPRO (12,2")

Kategoria

Specyfikacje

Sieć

LTE : 800/900/1800/2600+850/2100

3G : HSPA + 21 850/900/1900/2100

Procesor

WiFi i 3G: Exynos 5 Octa (czterordzeniowy 1,9 GHz + czterordzeniowy 1,3 GHz)
LTE : Snapdragon 800 2,3GHz Quad

 

*Parametry procesora mogą się różnić w zależności od rynku

Wyświetlacz

12,2" WQXGA (2560 X 1600) Super clear LCD

System operacyjny

Android 4.4 (KitKat)

Aparat / Lampa błyskowa

- Główny (tył): 8 Mpix, autofokus, lampa błyskowa LED,
zerowe opóźnienie migawki

- Dodatkowy (przód): 2 Mpix

Wideo

- Kodek: H.264, MPEG-4, H.263, VC-1, WMV7, WMV8, Sorenson Spark, MP43,
VP8, HEVC

- 1080p Full HD video @ 60kl/s

Audio

- Kodek: MP3, AAC/AAC+/eAAC+, WMA, FLAC, AMR-NB/WB, Vorbis(OGG), WAV

- Wejście słuchawkowe jack 3,5 mm; głośniki stereo

Usługi / aplikacje

Samsung Hub

-Video, Music

- Books / Games / Learning (Stub)

Samsung Apps / Kies

Samsung TouchWiz / Magazine UX

Samsung KNOX (stub), Samsung e-Meeting, Side Sync 3.0 (stub)

Bloomberg Businessweek+, Dropbox, Evernote, NY Times

Remote PC, Sketchbook Pro (stub), WebEx Meetings

Darmowe aplikacje do pobrania

Samsung ChatON, Hancome Office for Android, Link, Group Play

Bitcasa, Blurb, Easilydo Pro, LIVESPORT.TV,LinkedIn, Oxford Advanced Learner’s A-Z

Usługi mobilne Google

Chrome, Search, Gmail, Google+, Maps, Play Books

Play Movies, Play Music, Play Store, Hangouts

Voice Search, YouTube, Google Settings, Play Games, Photos, Drive, Play Newsstand

Łączność

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac MIMO (2,4 i 5 GHz), Wi-Fi Direct, AllShareCast, BT4.0,
USB3.0

GPS

GPS + GLONASS

Czujniki

Akcelerometryczny, żyroskopowy, geomagnetyczny, oświetlenia RGB

Pamięć

3 GB RAM, 32/64 GB (pamięć wewnętrzna)

microSD (do 64 GB)

Wymiary / waga

295,6 x 204 x 7,95 mm

732 g (wersja WiFi), 740 g (wersja LTE)

Bateria

9.500mAh

IrLED

Tak

 

Specyfikacja GALAXY TabPRO (10,1")

Kategoria

Specyfikacje

Sieć

LTE : CAT4 800/850/900/1800/2100/2600
HSPA + 42,2Mb/s 850/900/1900/2100, HSUPA 5,76Mb/s

Procesor

WiFi: Exynos 5 Octa (czterordzeniowy 1,9 GHz + czterordzeniowy 1,3 GHz)
LTE : Snapdragon 800 2,3GHz Quad

* Parametry procesora mogą się różnić w zależności od rynku

Wyświetlacz

10,1" WQXGA (2560 x 1600) Super clear LCD

System operacyjny

Android 4.4 (Kitkat)

Aparat / Lampa błyskowa

- Główny (tył): 8,0 Mpix, autofokus, lampa błyskowa LED
- Dodatkowy (przód): 2,0 Mpix

Wideo

- Kodek: H.264, MPEG-4, H.263, VC-1, WMV7, WMV8, Sorenson Spark, MP43, VP8,
HEVC

- 1080p Full HD video @ 60kl/s

Audio

- MP3, AAC/AAC+/eAAC+, WMA, AMR-NB/WB, FLAC, Vorbis(OGG), WAV
- Wejście słuchawkowe jack 3,5 mm; głośniki stereo

Usługi / aplikacje

Samsung Hub

-Video, Music

- Books / Games / Learning (Stub)

Samsung Apps / Kies

Samsung TouchWiz / Magazine UX

Samsung KNOX (stub), Samsung e-Meeting, Side Sync 3.0 (stub)

Dropbox, Remote PC, WebEx Meetings

Darmowe aplikacje do pobrania

Samsung ChatON, Link, Group Play

Bitcasa, Bloomberg Businessweek+, Blurb, Easilydo Pro, Hancom Office for Android, LIVESPORT.TV,LinkedIn, Oxford Advanced Learner’s A-Z, Sketchbook Pro

Usługi mobilne Google

Chrome, Search, Gmail, Google+, Maps, Play Books

Play Movies, Play Music, Play Store, Hangouts

Voice Search, YouTube, Google Settings, Play Games, Photos, Drive, Play Newsstand

Łączność

WiFi 802.11 a/b/g/n/ac CH Bonding, BT v4.0, USB 2.0

GPS

GPS + GLONASS

Czujniki

Akcelerometryczny, żyroskopowy, geomagnetyczny, oświetlenia, hallotronowy

Pamięć

2GB RAM, 16/32 GB (pamięć wewnętrzna), microSD (do 64 GB)

Wymiary

243,1 X 171,4 X 7,3 mm, 469 g (wersja WiFi), 477 g (wersja LTE)

Bateria

Standardowa bateria litowo-jonowa 8.220mAh

IrLED

Tak

A to już wiesz?  Dziś Dzień Babci – co warto jej podarować oprócz kwiatka i czekoladek?

 

Specyfikacja GALAXY TabPRO (8,4")

Kategoria

Specyfikacje

Sieć

LTE : LTE CAT4 800/850/900/1800/2100/2600
HSPA+ 42Mb/s 850/900/1900/2100, HSUPA 5,76Mb/s
3G : HSPA+ 42Mb/s 850/900/1900/2100 , HSUPA 5,76Mb/s

Procesor

Snapdragon 800 czterordzeniowy 2,3 GHz
* Parametry procesora mogą się różnić w zależności od rynku

Wyświetlacz

8,4" WQXGA (1600x2560) Super clear LCD

System operacyjny

Android 4.4 (Kitkat)

Aparat

- Główny (tył): 8,0 Mpix, autofokus, lampa błyskowa LED
- Dodatkowy (przód): 2,0 Mpix

Wideo

- Kodek: H.263, H.264(AVC), MPEG4, VC-1, Sorenson Spark, MP43, WMV7,
WMV8, VP8, HEVC

- 1080p Full HD [email protected]/s

Audio

- MP3, AAC/AAC+/eAAC+, WMA, AMR-NB/WB, FLAC, Vorbis(OGG), WAV
- Wejście słuchawkowe jack 3,5 mm; głośniki stereo

Usługi / aplikacje

Samsung Hub

-Video, Music

- Books / Games / Learning (Stub)

Samsung Apps / Kies

Samsung TouchWiz / Magazine UX

Samsung KNOX (stub), Samsung e-Meeting, Side Sync 3.0 (stub)

Dropbox, Remote PC, WebEx Meetings

Darmowe aplikacje do pobrania

Samsung ChatON, Hancom Office for Android Link, Group Play

Bitcasa, Bloomberg Businessweek+, Blurb, Easilydo Pro, LIVESPORT.TV,LinkedIn, Oxford Advanced Learner’s A-Z, Sketchbook Pro

Usługi mobilne Google

Chrome, Search, Gmail, Google+, Maps, Play Books

Play Movies, Play Music, Play Store, Hangouts

Voice Search, YouTube, Google Settings, Play Games, Photos, Drive, Play Newsstand

Łączność

WiFi 802.11 a/b/g/n/acCH Bonding, BT v4.0, USB 2.0

GPS

GPS + GLONASS

Czujniki

Akcelerometryczny, żyroskopowy, geomagnetyczny, oświetlenia, hallotronowy

Pamięć

2GB RAM, 16/32 GB (pamięć wewnętrzna), microSD (Do 64GB)

Wymiary

128,5 x 219 x 7,2 mm, 331 g (wersja WiFi), 336 g (wersja 3G/LTE)

Bateria

Standardowa bateria litowo-jonowa 4.800mAh

IrLED

Tak

* Dostępność i własności wspomnianych usług mogą różnić się w zależności od regionu. Dostawca usług w dowolnym czasie może zmienić ich nazwę oraz koszty aplikacji.

** Wszystkie opisane w niniejszym dokumencie funkcje, usługi, aplikacje, specyfikacje oraz inne informacje o produktach – m.in. dotyczące zalet, stylistyki, cen, komponentów, charakterystyk, dostępności i możliwości produktów – mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia, nie skutkując dalszymi zobowiązaniami.

*** Oferowane opcje łączności i pamięci GALAXY NotePRO i TabPRO są powiązane z modelem urządzenia oraz regionem.

O firmie

Samsung Electronics Co., Ltd. zajmuje pozycję światowego lidera w dziedzinie technologii. Liczne odkrycia i nowatorskie rozwiązania firmy rewolucjonizują świat nowych urządzeń i otwierają przed ludźmi na całym świecie nieznane dotąd możliwości. Spółka zatrudnia 236 000 pracowników w 79 krajach, a jej roczne obroty wynoszą 187,8 mld USD. Chcesz odkryć więcej? Odwiedź nas na www.samsung.pl

 

 

 

Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy