LIFESTYLE Uroda

FIRMA EUROSCALEMED W ZUPEŁNIE NOWEJ ODSŁONIE!

Data publikacji: 2020-09-22
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: FIRMA EUROSCALEMED W ZUPEŁNIE NOWEJ ODSŁONIE!
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

7 września br. w siedzibie Euroscalemed w Łodzi odbył się dzień otwarty, na którym zaprezentowano nie tylko najnowsze rozwiązania w branży medycyny estetycznej i dermatologii, ale również nową siedzibę firmy.

FIRMA EUROSCALEMED W ZUPEŁNIE NOWEJ ODSŁONIE! LIFESTYLE, Uroda - 7 września br. w siedzibie Euroscalemed w Łodzi odbył się dzień otwarty, na którym zaprezentowano nie tylko najnowsze rozwiązania w branży medycyny estetycznej i dermatologii, ale również nową siedzibę firmy.

FIRMA EUROSCALEMED – POLSKI DYSTRYBUTOR ŚWIATOWYCH PRODUCENTÓW SPRZĘTU MEDYCZNEGO W ZUPEŁNIE NOWEJ ODSŁONIE!

7 września br. w siedzibie Euroscalemed w Łodzi pojawiło się mnóstwo gości, w tym przedstawiciele polskich klinik oraz reprezentanci mediów branżowych. Wszystko to za sprawą dnia otwartego, na którym zaprezentowane zostały nie tylko najnowsze rozwiązania w branży medycyny estetycznej i dermatologii, ale również nowa siedziba firmy. Co działo się na wydarzeniu?

 

Potencjał social mediów w branży medycyny estetycznej

Euroscalemed współpracującym z nim klinikom oferuje profesjonalne i kompleksowe wsparcie marketingowe. Dlatego dzień otwarty rozpoczęto od szkolenia z zakresu skutecznego wykorzystania potencjału mediów społecznościowych w celu dotarcia do pacjentów.  Wykład poprowadziła Dagmara Pakulska, trenerka w zakresie szeroko pojętego e-marketingu z ponad 10-letnim dorobkiem zawodowym w branży internetowej.

 

Wiedza w pigułce

Podczas kolejnej części spotkania wystąpił prezes firmy Euroscalemed, Michał Słowiński. To właśnie on opowiedział zgromadzonym gościom o historii firmy oraz o jej wartościach. – Na rynku medycznym funkcjonujemy od roku 2011. Sumienna praca i zdobywane przez lata doświadczenie pozwalają nam dzisiaj cieszyć się ugruntowaną opinią kompetentnego doradcy, przyjaciela i profesjonalnego dystrybutora światowych producentów urządzeń medycznych klasy premium – powiedział podczas krótkiego przemówienia. Euroscalemed jest autoryzowanym dystrybutorem światowych producentów sprzętu medycznego, a z ofertą urządzeń dla medycyny estetycznej i dermatologii zapoznał zgromadzonych gości dyrektor handlowy Marcin Słowiński.

 

Nie tylko teoria

W trakcie dnia otwartego nie mogło zabraknąć praktyki. Pokazowe zabiegi bestsellerowych urządzeń oraz szkolenie dla zgromadzonych lekarzy poprowadził sam dr Wojciech Drzazga z łódzkiej kliniki Pawlikowski, specjalista z wieloletnim doświadczeniem m.in. w laseroterapii. Zaproszeni goście mogli dokładnie zapoznać się z nowościami, które być może w niedługim czasie poszerzą ofertę ich gabinetów.

Wśród topowych urządzeń firmy cieszących się uznaniem lekarzy w Polsce i za granicą znajdują się między innymi:

Laser tulowy Lavieen
Laser pikosekundowy drugiej generacji – PicoLo
Secret RF 2.0 – radiofrekwencja mikroigłowa
Ultraskin II – HIFU nowej generacji
Stymulator mięśni EM SLIM
Kriolipoliza CoolShaping
Laser CO2 Fraxis
Laser CO2 Edge One
IPL Cellec V
Laser Sandro Dual
Platforma laserowa Element

 

O Euroscalemed

Euroscalemed jest autoryzowanym dystrybutorem światowych producentów sprzętu medycznego, reprezentujących najwyższą jakość i najnowocześniejsze technologie.

Firma od początku konsekwentnie realizuje własną politykę wartości. Największą z nich jest klient, bezpieczeństwo oraz nieustanny rozwój. Priorytetem jest kontakt z klientem, w celu budowania długotrwałych relacji opartych na wzajemnym zaufaniu oraz doradztwo w zakresie doboru technologii i optymalizowania wydatków w oparciu o analizę trendów na rynku. Euroscalemed oferuje wyłącznie wyroby medyczne certyfikowane, aprobowane przez jednostki notyfikowane.

Szkolenia prowadzone są zarówno przez wykwalifikowany personel firmy, jak również przez lekarzy, specjalizujących się w wykonywaniu zabiegów daną technologią. Wartością jest dla firmy nieustanny rozwój poprzez samokształcenie oraz zdobywanie wiedzy podczas spotkań i rozmów ze specjalistami lekarzami i inżynierami. Również szkolenia w ośrodkach producenckich wzbogacają wiedzę zespołu i kształtują wizję nowych technologii.

Partnerami firmy są światowi leaderzy, producenci z bogatym doświadczeniem i wizją nowych rozwiązań technologicznych. Wśród nich WONTECH Co., Ltd., ILOODA Co., JEISYS Medical Inc., LASEROPTEK Co., Ltd., ELEMENIC Co., Ltd. Ofertę urządzeń uzupełniają najnowocześniejsze systemy do fototerapii oraz nowatorskie lampy zabiegowe. Producentami tych urządzeń są Waldmann GmbH, Schulze & Böhm GmbH oraz Derungs Licht AG.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
FIRMA EUROSCALEMED W ZUPEŁNIE NOWEJ ODSŁONIE! LIFESTYLE, Uroda - 7 września br. w siedzibie Euroscalemed w Łodzi odbył się dzień otwarty, na którym zaprezentowano nie tylko najnowsze rozwiązania w branży medycyny estetycznej i dermatologii, ale również nową siedzibę firmy.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy

Tagi: #LIFESTYLE   #Uroda