LIFESTYLE Uroda

Odnajdź swoją przystań na Wy-SPIE, która ma już trzy lata

Data publikacji: 2020-06-30
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Odnajdź swoją przystań na Wy-SPIE, która ma już trzy lata
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Zabiegi odnowy biologicznej, rehabilitacja sportowa i okołoporodowa, a także kosmetologia – to wszystko, a nawet więcej znajdziesz w białostockim Centrum Wy-SPA.

Odnajdź swoją przystań na Wy-SPIE, która ma już trzy lata LIFESTYLE, Uroda - Zabiegi odnowy biologicznej, rehabilitacja sportowa i okołoporodowa, a także kosmetologia – to wszystko, a nawet więcej znajdziesz w białostockim Centrum Wy-SPA.

Zabiegi odnowy biologicznej, rehabilitacja sportowa i okołoporodowa, a także kosmetologia – to wszystko, a nawet więcej znajdziesz w białostockim Centrum Wy-SPA. To jedyne miejsce w regionie, które oferuje między innymi masaże ajurwedyjskie, rytualne ceremonie  prosto z egzotycznych kręgów kulturowych o wielowiekowej tradycji. Powstało ono dokładnie trzy lata temu i dziś obchodzi swoje urodziny. Z tej okazji klienci/pacjenci otrzymają mnóstwo prezentów, a świętowanie potrwa do końca tygodnia.

– Wy-SPA to wyjątkowe miejsce, które powstało z pasji do zdrowego trybu życia, ale przede wszystkim dlatego, że kochamy ludzi i chcemy im pomagać. To z myślą o nich stworzyliśmy Wy-SPĘ – bezpieczną przystań dla ciała i ducha – mówi mgr Urszula Brejnak, założycielka centrum, terapeuta holistyczny, specjalistka terapii ajurwedyjskiej. – Zespół centrum tworzą znakomici specjaliści, którzy służą swoją wiedzą, doświadczeniem, doskonale znając ludzką anatomię. Każdy z nas nieustannie poszerza swoją wiedzę, uczestniczy w specjalistycznych szkoleniach, tak by jeszcze pełniej pomagać ludziom w uzyskaniu wewnętrznej jak i zewnętrznej równowagi.

Co więcej, w Wy-SPIE również można uzyskać szereg cennych porad dietetycznych, zdobyć wymarzoną figurę oraz oczyścić się z toksyn i stresu.  Jednym słowem – to miejsce, gdzie pacjent zostanie „zaopiekowany” do granic możliwości.

Z okazji urodzin zespół Wy-SPY przygotował konkurs z nagrodami – do wygrania będzie masaż Abhyanga połączony z Marma Mukabhyanga. Co to takiego?

Masaż Abhyanga to w dosłownym tłumaczeniu „namaszczenie”. Zabieg jest delikatny lub głęboki, indywidualnie dopasowany do potrzeb klienta. Wykonujemy go ciepłymi ziołowymi olejami, które pozytywnie wpływają na system immunologiczny. Działa to na zasadzie: im więcej stresu wnosi się do gabinetu, tym więcej oleju użyje terapeuta. Głęboko relaksujący i oczyszczający masaż całego ciała olejami ziołowymi Abhyanga jest jednym z najważniejszych zabiegów stosowanych w Ajurwedzie. Regularne masaże olejami pobudzają układ krążenia oraz koją system nerwowy. Wspierają trawienie, oczyszczają krew i dotleniają komórki ciała, tym samym poprawiając samopoczucie fizyczne i psychiczne.

Marma Mukabhyanga – nasz umysł i nasze ciało są ze sobą ściśle związane i kompletnie od siebie zależne. Kiedy „szwankuje” nasze ciało – natychmiast tracimy chęć do rozmowy, uśmiech znika z twarzy. Punkty, w których obie te strefy się stykają to punkty marma, a  masując je możemy wpływać na poziom energii jaka krąży w naszym ciele i odpowiednio ją stymulować.

Takie jest połączenie masażu Abhyanga i Marma Mukabhyanga, które ma zapewnić idealną harmonię między samopoczuciem fizycznym i psychicznym.

– W urodzinowych planach mamy także niepowtarzalne rabaty. W mediach społecznościowych uchylimy też rąbka tajemnicy i pokażemy, jak wygląda nasza praca od kuchni. Chcemy być jeszcze bliżej naszych pacjentów – dodaje Urszula Brejnak.

Urodzinowy tydzień Wy-SPY trwa do 3 lipca. Wszystkie szczegóły znajdują się na:

* Facebooku https://www.facebook.com/events/1203592059988266/

* Instagramie https://www.instagram.com/wy_spa/?hl=pl

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Odnajdź swoją przystań na Wy-SPIE, która ma już trzy lata LIFESTYLE, Uroda - Zabiegi odnowy biologicznej, rehabilitacja sportowa i okołoporodowa, a także kosmetologia – to wszystko, a nawet więcej znajdziesz w białostockim Centrum Wy-SPA.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy

Tagi: #LIFESTYLE   #Uroda