LIFESTYLE Uroda

Żel-Balsam Klorane na bazie wyciągu z Piwonii o łagodnym relaksującym zapachu

Data publikacji: 2020-06-24
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Żel-Balsam Klorane na bazie wyciągu z Piwonii o łagodnym relaksującym zapachu
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Żel-Balsam 2w1 koi skórę głowy i ułatwia rozczesywanie włosów.

Żel-Balsam Klorane na bazie wyciągu z Piwonii o łagodnym relaksującym zapachu LIFESTYLE, Uroda - Żel-Balsam 2w1 koi skórę głowy i ułatwia rozczesywanie włosów.

Żel-Balsam na bazie wyciągu z Piwonii o delikatnej, żelowej konsystencji i łagodnym, relaksującym zapachu przynosi uczucie natychmiastowego ukojenia. Fizjologiczne pH utrzymuje prawidłową równowagę skóry głowy, zapewniając nawilżenie i komfort przez 24h. Skóra głowy jest ukojona, a włosy łatwo się rozczesują, są elastyczne, miękkie i bardziej błyszczące.  

Żel łagodzi i redukuje podrażnienia już po pierwszym zastosowaniu, dzięki wysokiemu stężeniu wyciągu z Piwonii chińskiej (20x więcej niż w szamponie). Produkt zawiera odświeżający mentol oraz głęboko nawilżający kompleks betainy i gliceryny, a składnik ułatwiający rozczesywanie otula i wygładza włókno włosa. Włosy są sprężyste, miękkie i błyszczące. Praktyczna końcówka z kaniulą ułatwia codzienną aplikację. Bez parabenów, bez MIT.

Laboratoria KLORANE wybrały specjalny gatunek piwonii Paeonia Lactiflora Pall, uprawianej w chińskich prowincjach Shaanxi i Gansu, w poszanowaniu lokalnych ekosystemów. Stosowana w medycynie chińskiej już od X wieku, by złagodzić ból i usprawnić przepływ yin (energia odpoczynku). Wybrana dzięki wysokiemu stężeniu w korzeniu składnika aktywnego: PAEONIFLORIN o właściwościach przeciwbólowych i przeciwzapalnych.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Żel-Balsam Klorane na bazie wyciągu z Piwonii o łagodnym relaksującym zapachu LIFESTYLE, Uroda - Żel-Balsam 2w1 koi skórę głowy i ułatwia rozczesywanie włosów.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy