LIFESTYLE Uroda

GALENIC AQUA URBAN – ochronna mgiełka przeciw zanieczyszczeniom

Data publikacji: 2020-06-24
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: GALENIC AQUA URBAN – ochronna mgiełka przeciw zanieczyszczeniom
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Młodość i piękno na dłużej, dla każdej kobiety, bez względu na wiek i rodzaj skóry.

GALENIC AQUA URBAN - ochronna mgiełka przeciw zanieczyszczeniom LIFESTYLE, Uroda - Młodość i piękno na dłużej, dla każdej kobiety, bez względu na wiek i rodzaj skóry.

Młodość i piękno na dłużej, dla każdej kobiety, bez względu na wiek i rodzaj skóry.

Skuteczna i niewidoczna pielęgnacja, która ochroni skórę przed szkodliwym działaniem zanieczyszczeń i promieni UV (przedwczesne starzenie, przebarwienia, ziemista, bardziej wrażliwa, odwodniona skóra). Niewidoczna, wysoka, multi-ochrona przed zanieczyszczeniami, wolnymi rodnikami i promieniami UV, zamknięta w delikatnej formule zapewniającej  niezauważalne wykończenie, idealnej przed nałożeniem makijażu, a po aplikacji produktów do codziennej pielęgnacji. Teraz, codzienna ochrona Twojej skóry staje się prawdziwą przyjemnością!

SKUTECZNY DUET AKTYWNYCH SKŁADNIKÓW OCHRONNYCH

1. Ekstrakt z mniszka lekarskiego

Mimo zgiełku ulic, pędzących samochodów i unoszących się spalin, mniszek lekarski wciąż ma siłę, aby rozkwitnąć.  Wysławiony przez naukowców, działa silnie detoksykująco, a jego opór na zanieczyszczenia zwrócił uwagę Twórców formuł Galénic. Ten naturalny składnik, pochodzący ze zrównoważonych upraw, a stosowany na skórę, staje się idealną tarczą ochronną przed szkodliwymi następstwami miejskiego życia, zapewniając wolniejsze starzenie, promienną cerę  i ogólną poprawę kondycji skóry.

2. Filtry UVA/UVB

Aby stworzyć formułę zapewniającą optymalną ochronę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, Twórcy formuł Aqua Urban wybrali skuteczne filtry UVA i UVB, pomagające w zachowaniu młodej i pięknej skóry na dłużej. Ochronna mgiełka przed zanieczyszczeniami – ekspresowa ochrona, nawilżenie i świeżość! Podręczny charakter ochronnej mgiełki pozwala na korzystanie z jej działania i cudownej świeżości w ciągu dnia, gdziekolwiek jesteśmy. W jednym kroku nawilża, odświeża i utrwala makijaż. Zapewnia ochronę przed zanieczyszczeniami odpowiedzialnymi za przedwczesne starzenie się i odwodnienie skóry. Delikatna mgiełka pokrywa skórę niewidzialna, lekką warstwą ochronną, idealną dla codziennego stosowania, również na makijaż.

Idealny rytuał na każdy dzień: zamknij oczy i spryskaj twarz, szyję i dekolt, trzymając buteleczkę w odległości ok. 20 cm. Pozostaw do wyschnięcia. Powtarzaj kilka raz w ciągu dnia: po wykonaniu makijażu, by go utrwalić oraz gdy jesteś w ciągłym ruchu (w pociągu, autobusie), spacerując, odpoczywając na tarasie, podczas uprawiania sportu czy w biurze – zawsze, gdy Twoja skóra potrzebuje ochrony, nawilżenia i świeżości.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
GALENIC AQUA URBAN - ochronna mgiełka przeciw zanieczyszczeniom LIFESTYLE, Uroda - Młodość i piękno na dłużej, dla każdej kobiety, bez względu na wiek i rodzaj skóry.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Similar Posts