LIFESTYLE Uroda

Najpiękniejsza wersja ciebie po zabiegu Affinity!

Trądzik, blizny i zmarszczki sprawiają, że czujemy się mniej atrakcyjne, a nasze dobre samopoczucie i pewność siebie znikają. Na szczęście jest Affinity - bezinwazyjny zabieg regenerujący i

Data publikacji: 2020-01-30
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Najpiękniejsza wersja ciebie po zabiegu Affinity!
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Trądzik, blizny i zmarszczki sprawiają, że czujemy się mniej atrakcyjne, a nasze dobre samopoczucie i pewność siebie znikają. Na szczęście jest Affinity – bezinwazyjny zabieg regenerujący i odmładzający.

Najpiękniejsza wersja ciebie po zabiegu Affinity! LIFESTYLE, Uroda - Trądzik, blizny i zmarszczki sprawiają, że czujemy się mniej atrakcyjne, a nasze dobre samopoczucie i pewność siebie znikają. Na szczęście jest Affinity - bezinwazyjny zabieg regenerujący i odmładzający.

Trądzik, blizny, przebarwienia i zmarszczki – każdej kobiecie znany jest choć jeden z tych problemów. Każdy z nich sprawia, że czujemy się mniej atrakcyjne, a nasze dobre samopoczucie i pewność siebie znikają. Chcąc wrócić do tej najpiękniejszej wersji siebie, spędzamy godziny na poszukiwaniu i wypróbowywaniu kolejnych rozwiązań, które nie przynoszą spodziewanych efektów. Tak dłużej nie musi być! Na szczęście jest Affinity – bezinwazyjny zabieg regenerujący i odmładzający. Od innych metod różni się przede wszystkim skutecznością, a ty na dobre zapomnisz o zmarszczkach, trądziku czy bliznach potrądzikowych.

CZYM JEST AFFINITY?

Affinity  to nowoczesny „lek”  na starzejącą się skórę, trądzik i blizny potrądzikowe. Jego działanie opiera się na uruchomieniu procesów obronnych i regeneracyjnych układu immunologicznego poprzez symulację urazu w skórze. Za pomocą specjalnego aplikatora zostaje wtłoczony przez pory i mieszki włosowe czynny roztwór 40% kwasu glikolowego. Uwięziona wewnątrz substancja odbierana jest przez organizm jako obca i wywołuje reakcję obronną, pobudzając skórę do zwiększonej produkcji elastyny i kolagenu. Cały zabieg trwa około 20 minut i jest całkowicie bezpieczną i szybką metodą.

DLA KOGO JEST ZALECANY?

–  Affinity polecamy wszystkim bez ograniczeń wiekowych. Szczególnie młodym osobom borykającym się z trądzikiem i pozostałymi po nim bliznach. Dzięki temu zabiegowie szybko poprawią swój wygląd i ssamopoczucie np. maturzyści szykujący się na bal studniówkowy. Zalecany jest także w hamowaniu procesów starzenia się. Doskonale regeneruje skórę, a efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu – mówi Inga Kalińska, właścicielka salonu Inga Kalińska Beauty Concierge.   

JAKICH EFEKTÓW MOŻNA SPODZIEWAĆ SIĘ PO AFFINITY?

Affinity daje znakomite rezultaty w nieinwazyjnym odmładzaniu i regeneracji skóry. Poprawia jej gęstość  i redukuje zmarszczki. Twarz staje się bardziej promienna i gładka. Dodatkowo wyrównuje koloryt cery i ma dobroczynne działanie ma na problemy z łuszczycą czy egzemą.

– Ten zabieg to nie tylko świetny sposób na to, by raz na zawsze poradzić sobie ze zmarszczkami, trądzikiem czy bliznami potrądzikowymi. To także pewność, że nasza skóra będzie gładka i świetlista, a my same odzyskamy pewność siebie i dobry humor. Nasze klientki widzą efekty już po pierwszym takim zabiegu. Ich skóra jest sprężysta i o wiele jaśniejsza. Kolejne zabiegi to spotęgowane efekty. Zauważalny jest efekt liftingu i znaczna poprawa konturu twarzy – mówi Inga Kalińska, właścicielka salonu Inga Kalińska Beauty Concierge.   

Adresy:

Beauty Concierge Inga Kalińska, ul. Wyszogrodzka 18A, Płock, tel. 533 333 973

Beauty Concierge Inga Kalińska, ul. Piastowska 46B, Sierpc, tel. 735 913 381, 668 607 444

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Najpiękniejsza wersja ciebie po zabiegu Affinity! LIFESTYLE, Uroda - Trądzik, blizny i zmarszczki sprawiają, że czujemy się mniej atrakcyjne, a nasze dobre samopoczucie i pewność siebie znikają. Na szczęście jest Affinity - bezinwazyjny zabieg regenerujący i odmładzający.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy