LIFESTYLE Uroda

Rewolucja w dziedzinie pielęgnacji skóry!

Data publikacji: 2020-01-21
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Rewolucja w dziedzinie pielęgnacji skóry!
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Avon wprowadza technologię, która pomaga odmłodzić skórę o 7 lat!

Rewolucja w dziedzinie pielęgnacji skóry! LIFESTYLE, Uroda - Avon wprowadza technologię, która pomaga odmłodzić skórę o 7 lat!

Avon to pionier wielu innowacyjnych technologii w dziedzinie pielęgnacji skóry. Jako pierwszy wprowadził na rynek masowy stabilną formę Retinolu, uznawanego za złoty składnik pielęgnacji! Teraz czas na erę Protinolu™, który ma szansę zdetronizować Retinol. To opatentowana technologia, opracowana przez naukowców z Centrum Badawczo-Rozwojowego Avon w Suffern, która pomaga przywrócić poziom kolagenu w skórze sprzed 7 lat w 7 dni*. Efekt? Spektakularnie jędrniejsza i bardziej elastyczna skóra.

 

Z upływem lat skóra traci sprężystość w wyniku spadku ilości kolagenu. Proces ten rozpoczyna się już po 26 roku życia! Teraz można go cofnąć aż o 7 lat! Protinol™ to prawdziwa rewolucja w pielęgnacji, ponieważ pomaga stymulować produkcję dwóch kluczowych typów kolagenu – I 
i III, podczas gdy wiele kosmetyków koncentruje się tylko na zwiększaniu poziomu kolagenu I.

 

 

Najwyższy poziom kolagenu III jest w skórze małego dziecka i zaczyna się zmniejszać już we wczesnym dzieciństwie, a to właśnie kolagen III jest bardzo istotny dla prawidłowej produkcji i funkcji kolagenu I. Protinol™ utrzymuje idealną proporcje między tymi dwoma typami kolagenu, co sprawia, że jest składnikiem tak innowacyjnym, skutecznym i przełomowym – wyjaśnia Jolanta Idkowiak-Baldys, ekspertka z laboratorium Avon w Suffern, która pracowała nad wynalezieniem Protinolu™.

Technologia Protinol™ została zamknięta w 7 ampułkach Avon Anew Skon Reset Plumping Shot,
z których każda dostarcza dzienną dawkę produktu. Zawartość ampułki należy wmasować wieczorem w oczyszczoną, suchą skórę twarzy, szyi i dekoltu, odczekać chwilę i nałożyć swój ulubiony krem. Już po pierwszej ampułce skóra jest wygładzona i świeża, po 3 ampułkach – odzyskuje młodszy
i zdrowszy wygląd, a po 7 – wygląda na zdecydowanie jędrniejszą, bardziej elastyczną, a zmarszczki są wyraźnie wygładzone**.

 

 

*kuracja pomaga przywracać poziom kolagenu na podstawie testów z użyciem trójwymiarowego modelu tkanki

**na podstawie badania oceny konsumenckiej z udziałem 119 osób.

 

 

Avon ANEW odmładzająca kuracja do twarzy w ampułkach będzie dostępne w katalogu Avon 2/2020 i na stronie www.avon.pl od 16.01 2012 w cenie od: 69,99 zł

 

Kosmetyki AVON Anew można zamówić u Ambasadorek Piękna AVON, w tym za pośrednictwem strony www.avon.pl i przez
iKatalog AVON. Kupując produkty AVON od Ambasadorek Piękna, wspierasz ich przedsiębiorczość.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Rewolucja w dziedzinie pielęgnacji skóry! LIFESTYLE, Uroda - Avon wprowadza technologię, która pomaga odmłodzić skórę o 7 lat!
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy

Tagi: #LIFESTYLE   #Uroda