LIFESTYLE Uroda

Trendy 2019/2020

Data publikacji: 2020-01-03
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Trendy 2019/2020
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Jak co roku – w świecie mody i urody – obok klasycznych propozycji sylwestrowych pojawiają się nowe kierunki, którym warto przyjrzeć się bliżej podczas przygotowań do tej wyjątkowej nocy, jak i na karnawał. Na co się zdecydować w tym roku?

Trendy 2019/2020 LIFESTYLE, Uroda - Jak co roku – w świecie mody i urody – obok klasycznych propozycji sylwestrowych pojawiają się nowe kierunki, którym warto przyjrzeć się bliżej podczas przygotowań do tej wyjątkowej nocy, jak i na karnawał. Na co się zdecydować w tym roku?

Make-up

Modny makijaż to przede wszystkim blask i wyrazistość. Warto postawić na mocno podkreślone oczy i ciemne usta, zgodnie z trendami na sezon jesień/zima 2019/2020. Najmodniejsze są odcienie czerni, grafitu i zmysłowego brązu – efekt ma być nieprzesadzony, elegancki, niczym z czerwonego dywanu. Jeśli chcesz mieć odważny i modny makijaż, postaw na glossy skin. To jeden z najgorętszych trendów w tym sezonie, opiera się na świetlistej cerze mocno podkreślonej rozświetlaczem. Pamiętaj, że w przypadku przyciągającej uwagę szminki musisz dodatkowo zadbać o nieskazitelny uśmiech. Na wybielanie jest trochę za późno, dlatego przed wykonaniem make-upu użyj pasty Rapid White Anti Color!

Fryzura

Fryzura powinna pasować nie tylko do sukni, ale także do nas samych. Nie można o tym zapominać, wybierając imprezową stylizację – tylko to pozwoli nam wyglądać naturalnie i czuć się komfortowo. Włosy długie i półdługie doskonale będą wyglądać rozpuszczone, lekko podkręcone, delikatnie uniesione u nasady. Wyrazistości i objętości doda im farbowanie sombre, z rozjaśnionymi końcami. Z krótkich włosów też można wyczarować bardziej „wyjściową" fryzurę. Wystarczy lekko unieść je u nasady, a potem zmierzwić odrobiną żelu do stylizacji. Najważniejsze by tegoroczne fryzury były naturalne, pozbawione brokatu i nadmiernej ilości lakieru.

Outfit

Sukienka powinna łączyć w sobie elegancję z nutą ekstrawagancji. Szaleństwo, radość
i entuzjazm –  te emocje towarzyszą nam w karnawale. Powinny być widoczne w naszym stroju, szczególnie jeśli świętujemy to wydarzenie w takich miejscach jak klub czy sala bankietowa. Jeśli szykujesz się na tzw. domówkę, sukienka też jest dobrym rozwiązaniem, ale ustal wcześniej z pozostałymi uczestnikami imprezy dress code. Cekiny –  jak najbardziej, ale nie wtedy, gdy planujecie jedynie grać w planszówki i oglądać w telewizji relacje z koncertów. 

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Trendy 2019/2020 LIFESTYLE, Uroda - Jak co roku – w świecie mody i urody – obok klasycznych propozycji sylwestrowych pojawiają się nowe kierunki, którym warto przyjrzeć się bliżej podczas przygotowań do tej wyjątkowej nocy, jak i na karnawał. Na co się zdecydować w tym roku?
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy