LIFESTYLE Uroda

GALENIC ZESTAW KOSMETYKÓW SECRET D’EXCELLENCE

Data publikacji: 2019-12-03
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: GALENIC ZESTAW KOSMETYKÓW SECRET D’EXCELLENCE
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Zestaw kosmetyków o działaniu przeciwstarzeniowym do skóry normalnej.

GALENIC ZESTAW KOSMETYKÓW SECRET D’EXCELLENCE LIFESTYLE, Uroda - Zestaw kosmetyków o działaniu przeciwstarzeniowym do skóry normalnej.

Zestaw kosmetyków o działaniu przeciwstarzeniowym do skóry normalnej. Niezwykły kosmetyk pielęgnacyjny – krem o wszechstronnym działaniu przeciwstarzeniowym, który wygładza zmarszczki, nawilża skórę, ujednolica koloryt, nadaje cerze blasku i wyrównuje jej powierzchnię.Dzięki codziennemu stosowaniu cera nabiera młodzieńczego wyglądu. Zmysłowy w dotyku, stopniowo przenika do wnętrza skóry, rozpraszając w niej drogocenne komórki, tzw. „kryształy białego złota” algi śnieżnej, o silnym działaniu przeciwstarzeniowym i witalizującym, redukujące oznaki upływu czasu. Wygładza zmarszczki, nawilża, przywraca gęstość i wyrównuje strukturę skóry. W wyniku stosowania skóra promienieje. Serum zawiera najwyższe stężenia składników aktywnych w linii. To rozwiązanie dla kobiet szukających uniwersalnej, kompletnej pielęgnacji przeciwstarzeniowej, która łączy naukę z najwyższą przyjemnością. Inspiracją do stworzenia produktu zapewniającego kompletną pielęgnację przeciwstarzeniową był gen Klotho, zwany genem długowieczności.  Zmusza on komórki do postu, dzięki czemu mogą one znowu wytwarzać substancje odpowiedzialne za młodość skóry.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
GALENIC ZESTAW KOSMETYKÓW SECRET D’EXCELLENCE LIFESTYLE, Uroda - Zestaw kosmetyków o działaniu przeciwstarzeniowym do skóry normalnej.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Similar Posts