LIFESTYLE Uroda

Jesienny warsztat kosmetyków naturalnych w CH Osowa

Data publikacji: 2019-10-04
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Jesienny warsztat kosmetyków naturalnych w CH Osowa
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Okres jesienno-zimowego i zmieniająca się pogoda to czas, w którym warto zadbać o swoją cerę i ciało. Już w najbliższy poniedziałek w CH Osowa darmowe warsztaty "Jesienne SPA".

Jesienny warsztat kosmetyków naturalnych w CH Osowa LIFESTYLE, Uroda - Okres jesienno-zimowego i zmieniająca się pogoda to czas, w którym warto zadbać o swoją cerę i ciało. Już w najbliższy poniedziałek w CH Osowa darmowe warsztaty "Jesienne SPA".

Okres jesienno-zimowego i zmieniająca się pogoda to czas, w którym warto zadbać o swoją cerę i ciało. Już w najbliższy poniedziałek w CH Osowa darmowe warsztaty "Jesienne SPA", podczas których uczestniczy zrobią swoje włąsne kosmetyki naturalne.

Na entuzjastów DIY i ekologii w pierwsze poniedziałki miesiąca czeka atrakcja przygotowana przez Centrum Handlowe Osowa – warsztaty kosmetyków naturalnych, będących częścią cyklu Pięknych Poniedziałków, organizowanych przez CH Osowa. Podczas warsztatów w kameralnych grupach będzie można stworzyć własne kosmetyki pod okiem specjalisty, dowiedzieć się, jak dobierać odpowiednie składniki do swojej cery i nabyć cenną wiedzę w temacie naturalnych sposobów dbania o urodę. 

W najbliższy poniedziałek odbędą się kolejne warsztaty, tym razem pod hasłem "Jesienne SPA", podczas których uczestnicy będą mieli okazję zrobić własne kosmetyki jak ziołową saszetkę do kąpieli, cukrowy peeling do twarzy i dekoltu, czy dyniową maseczkę do twarzy.

 Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na warsztaty obowiązują zapisy – bezpośrednio w dniu warsztatów w formie pisemnej lub wcześniej poprzez formularz internetowy:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfEksLxELGY6od_jjAPRv78EpHguK-iD4BaHcdIdtlMThOYsg/viewform

Również na fb ruszył kolejny beauty konkurs, w którym do wygrania są vouchery do CH Osowa – konkursy na Facebooku będą ogłaszane cyklicznie, raz w miesiącu.
https://www.facebook.com/CHOsowa/photos/a.135887669769486/2774591959232364/?type=3&theater

Eksperci, którzy w kolejne poniedziałki zadbają o klientów, to przedstawiciele znanych i lubianych marek kosmetycznych: Rossmann, Hebe, Hair Studio Robert Terefenko, Neonail, Sephora, Yves Rocher i Ziaja.

CYKL „PIĘKNE PONIEDZIAŁKI”:

Warsztaty kosmetyczne – w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca – najbliższe 7.10.2019 r. Warsztaty odbywać się będą w trzech turach po 10 uczestników.
Regulamin warsztatów: ZAŁĄCZNIK.

   Zapisy na miejscu lub poprzez formularz: http://bit.ly/formularz_warsztaty_beauty_monday

Spotkania z ekspertami – w każdy drugi, trzeci i czwarty poniedziałek miesiąca.

Konkursy na profilu Facebook CH Osowa: https://www.facebook.com/CHOsowa

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Jesienny warsztat kosmetyków naturalnych w CH Osowa LIFESTYLE, Uroda - Okres jesienno-zimowego i zmieniająca się pogoda to czas, w którym warto zadbać o swoją cerę i ciało. Już w najbliższy poniedziałek w CH Osowa darmowe warsztaty "Jesienne SPA".
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy