LIFESTYLE Uroda

Wegański puder IUNO Cosmetics podstawą idealnego makijażu

Puder prasowany, który doskonale stapia się ze skórą nadaje jej naturalny efekt świeżego i zdrowego

Data publikacji: 2019-08-22
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Wegański puder IUNO Cosmetics podstawą idealnego makijażu
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Puder prasowany, który doskonale stapia się ze skórą nadaje jej naturalny efekt świeżego i zdrowego wyglądu.

Wegański puder IUNO Cosmetics podstawą idealnego makijażu LIFESTYLE, Uroda - Puder prasowany, który doskonale stapia się ze skórą nadaje jej naturalny efekt świeżego i zdrowego wyglądu.

Puder prasowany, który doskonale stapia się ze skórą nadaje jej naturalny efekt świeżego i zdrowego wyglądu. Można stosować go samodzielnie lub na podkład. Idealnie sprawdza się w każdą porę roku, zimą wygładza cerę i wyrównuje koloryt, natomiast latem matuje skórę i sprawia, że wygląda świeżo przez cały dzień. Dodatkowym plusem jest brak silikonów i SLS, dzięki czemu zatkane pory nie będą problemem.

Polska marka wegańskich kosmetyków kolorowych, IUNO Cosmetics, prezentuje wegański puder. Konsystencja składa się z niezwykle drobno mielonych cząsteczek w cielistych odcieniach. Występuje w trzech wersjach kolorystycznych, które pozwalają na dobranie odpowiedniego koloru produktu do cery. Może być stosowany jako bazowy puder przy porannym makijażu lub jako utrwalający, do korekty w ciągu dnia. Jego pigmenty pozwalają także na samodzielne stosowanie, bez konieczności używania fluidowych podkładów. Puder aplikujemy dużym pędzlem z miękkim włosiem, na przykład wegańskim pędzlem do pudru nr 01 marki IUNO Cosmetics, co zapewni długotrwały efekt zmatowienia skóry.

Marka stawia na wysokiej jakości, wegańskie oraz naturalne składniki, które nie zawierają żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego. Pudry są hipoalergiczne, nie zawierają silikonów, SLS i SLES. Ponadto produkty IUNO nie są testowane na zwierzętach.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Wegański puder IUNO Cosmetics podstawą idealnego makijażu LIFESTYLE, Uroda - Puder prasowany, który doskonale stapia się ze skórą nadaje jej naturalny efekt świeżego i zdrowego wyglądu.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy