LIFESTYLE Uroda

Czas na luksus z nową, wielozadaniową linią NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER

Data publikacji: 2019-06-30
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Czas na luksus z nową, wielozadaniową linią NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Dojrzała skóra traci naturalne nawilżenie, elastyczność a jej kontur nie jest tak wyraźny jak dawniej. Z czasem widoczne stają się również przebarwienia, a odbudowa komórek trwa znacznie dłużej, dlatego NIVEA stworzyła nową luksusową linię HYALURON CELLULAR FILLER.

Czas na luksus z nową, wielozadaniową linią NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER LIFESTYLE, Uroda - Dojrzała skóra traci naturalne nawilżenie, elastyczność a jej kontur nie jest tak wyraźny jak dawniej. Z czasem widoczne stają się również przebarwienia, a odbudowa komórek trwa znacznie dłużej, dlatego NIVEA stworzyła nową luksusową linię HYALURON CELLULAR FILLER.

Dojrzała skóra traci naturalne nawilżenie, elastyczność a jej kontur nie jest tak wyraźny jak dawniej. Z czasem widoczne stają się również przebarwienia, a odbudowa komórek trwa znacznie dłużej. Dlatego NIVEA stworzyła nową luksusową linię HYALURON CELLULAR FILLER + Odbudowa elastyczności dedykowaną kobietom w wieku 60+ z formułą, która aktywuje komórki do produkcji własnego kwasu hialuronowego, kolagenu i elastyny – doskonałego trio w walce ze starzeniem się skóry.

Młodo wyglądająca skóra jest widocznym odbiciem witalności komórek w głębokich warstwach skóry, a jak dowodzą badania – pomimo upływu czasu, komórki te mogą być ponownie aktywowane. Eksperci NIVEA tworząc nowe formuły przeciw starzeniu się skóry idą o krok dalej, prezentując nową linię Hyaluron Cellular Filler + Odbudowa elastyczności po raz pierwszy dedykowaną kobietom w wieku 60+, która odżywia skórę od wewnątrz, aby niwelować oznaki starzenia. A to wszystko dzięki połączeniu trzech niezwykle skutecznych aktywujących komórek składników: Kwasu Hialuronowego, Boostera Kolagenu i Boostera Elastyny.

Doskonałe trio w pielęgnacji przeciwzmarszczkowej

Kolagen stanowi nawet 80% skóry właściwej i odpowiada za jej napiętą strukturę. Elastyna zapewnia niezbędną sprężystość, natomiast kwas hialuronowy, który ma wyjątkowo wysoką zdolność wiązania wody,  utrzymuje w skórze odpowiednie nawilżenie. Te trzy elementy łączą się, aby nadać skórze siłę, jędrność i kształt. Składniki aktywne zawarte w linii Hyaluron Cellular Filler + Odbudowa elastyczności ułatwiają skórze tworzenie własnego kolagenu wykazując ponad 20% wzrost, podnoszą poziom własnego kwasu hialuronowego o prawie 30%, a ilość elastyny zwiększają o 64%. W rezultacie skóra odzyskuje promienny wygląd, jest znacznie bardziej nawilżona, a jej kontur poprawiony.

Pielęgnacja w kremie, serum i olejku                                      

Produkty z nowej linii Hyaluron Cellular Filler + Odbudowa elastyczności można doskonale łączyć ze sobą bądź stosować w miarę potrzeb indywidualnie. W skład linii wchodzą: Krem Przeciwzmarszczkowy na Dzień z systemem filrtów UVA i UVB (SPF 30), Krem Przeciwzmarszczkowy na Noc, Serum-Kuracja Przeciw Przebarwieniom oraz Dwufazowy Eliksir w Olejku. Produkty szybko i delikatnie wchłaniają się w skórę, zapewniając jej 24 godziny nawilżenia, pozostawiając ją bardziej miękką i gładką w dotyku.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Czas na luksus z nową, wielozadaniową linią NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER LIFESTYLE, Uroda - Dojrzała skóra traci naturalne nawilżenie, elastyczność a jej kontur nie jest tak wyraźny jak dawniej. Z czasem widoczne stają się również przebarwienia, a odbudowa komórek trwa znacznie dłużej, dlatego NIVEA stworzyła nową luksusową linię HYALURON CELLULAR FILLER.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy