LIFESTYLE Uroda

Rene Furterer Vitalfan przeciw okresowemu wypadaniu włosów

Data publikacji: 2019-06-28
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Rene Furterer Vitalfan przeciw okresowemu wypadaniu włosów
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Rene Furterer Vitalfan przeciw okresowemu wypadaniu włosów (stres,zmęczenie, po ciąży).

Rene Furterer Vitalfan przeciw okresowemu wypadaniu włosów LIFESTYLE, Uroda - Rene Furterer Vitalfan przeciw okresowemu wypadaniu włosów (stres,zmęczenie, po ciąży).

Suplement diety z linii Rene Furterer Vitalfan, to nowa broń w walce z okresowym przerzedzaniem się włosów. Substancje aktywne zawarte w suplementach Rene Furetere Vitalfan intensywnie i kompleksowo odżywiają cebulki włosów i skórę głowy, zapewniając zdrową i silną podstawę dla włosów. Po 3 miesiącach regularnego stosowania będziesz mogła cieszyć się gęstszymi, zdrowszymi i błyszczącymi włosami.

VITALFAN PRZECIW OKRESOWEMU WYPADANIU WŁOSÓW ( STRES, ZMĘCZENIE, PO CIĄŻY) suplement diety łączy substancje aktywne pochodzenia roślinnego i istotne składniki odżywcze:  L-cystyna i kwas gamma- linolenowy GLA z wyciągiem z czarnej porzeczki z cynkiem, selenem, biotyną i wit. E dostarcza substancji odżywczych skórze głowy, zwiększa produkcję keratyny, wspomaga wzrost nowych włosów, zapewnia lepsze odżywienie włókna włosowego.

Skład: L-cystyna jest podstawowym budulcem alfa- keratyny, głównego składnika włosów, skóry i paznokci. Systematyczne dostarczanie cystyny do komórek mieszka włosa, zmniejsza wypadanie włosów oraz stymuluje ich wzrost. Regularne stosowanie wzmacnia i regeneruje nawet bardzo zniszczone włosy, zwiększa ich grubość i wytrzymałość na uszkodzenia. Kwas gamma – linoenowy GLA, którego  GLA przyspiesza starzenie się skóry, wzmacnia barierę skórną, co sprawia, że wzmaga się przeznaskórkowa utrata wody. Wyciąg z owoców czarnej porzeczki z zawartością 11% antocyjanów, witamina E i cynk – chronią przed wolnymi rodnikami, stymuluje odnowę komórkową biotyna, selen – przyczyniają się do utrzymania zdrowych, pięknych włosów i paznokci. Cynk – polepsza stan skóry, reguluje produkcję sebum i korzystnie wpływa na wzrost nowych włosów. Produkt odpowiedni do każdego rodzaju włosów, zwłaszcza słabych i rzadkich. Dawkowanie: Przyjmuj jedną tabletkę dziennie przez okres trzech miesięcy.

 

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Rene Furterer Vitalfan przeciw okresowemu wypadaniu włosów LIFESTYLE, Uroda - Rene Furterer Vitalfan przeciw okresowemu wypadaniu włosów (stres,zmęczenie, po ciąży).
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #LIFESTYLE   #Uroda