LIFESTYLE Uroda

GALENIC MASQUES DE BEAUTE CHŁODZĄCA MASKA OCZYSZCZAJĄCA

Data publikacji: 2019-06-28
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: GALENIC MASQUES DE BEAUTE CHŁODZĄCA MASKA OCZYSZCZAJĄCA
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Dzięki orzeźwiającemu działaniu chłodzącej maski oczyszczającej zwęża pory, dając efekt jak po odświeżającej kąpieli w zimnej wodzie.

GALENIC MASQUES DE BEAUTE CHŁODZĄCA MASKA OCZYSZCZAJĄCA LIFESTYLE, Uroda - Dzięki orzeźwiającemu działaniu chłodzącej maski oczyszczającej zwęża pory, dając efekt jak po odświeżającej kąpieli w zimnej wodzie.

Chłodząca maska oczyszczająca zwęża pory, dając efekt jak po odświeżającej kąpieli w zimnej wodzie. Struktura skóry ulega wzmocnieniu. Biała glinka skutecznie matuje skórę, redukując nadmiar sebum. Na skutek działania chłodzącej maska oczyszczająca efekt regulacji poziomu sebum jest widoczny w godzinę po aplikacji. Świecenie skóry jest znacznie zredukowane do sześciu godzin po aplikacji. Struktura skóry ulega znaczącej poprawie natychmiast po zabiegu. Poza zaskakująco kremową konsystencją i efektem zimna, ta wyjątkowa formuła otula skórę kwiatową, zieloną nutą zapachową. Świeże, owocowe nuty głowy przechodzą stopniowo w kwiatowe serce pełne aromatu białych kwiatów. Zapach wieńczy zmysłowy aromat bursztynu i piżma. Kobiety są zadowolone z wyników zabiegu. 90% kobiet dostrzegło, że ich skóra jest bardziej matowa, 96% zauważyło, że skóra stała się bardziej miękka, a 95% stwierdziło, że ich skóra została dogłębnie oczyszczona.

Biała glinka – znana również pod nazwą kaolin, jest powszechnie ceniona za właściwości absorpcyjne i oczyszczające. Wprost idealnie nadaje się do zastosowania w tego rodzaju maskach. Wyjątkowa formuła sprawia, że maska nie wysycha i daje poczucie komfortu. Idealnie dobrana formuła pozwala wydobyć wszystkie zalety tego prostego składnika i czyni go wyjątkowym. Chłodząca maska oczyszczająca zawdzięcza swoje właściwości wyjątkowej strukturze Frozen Pure™, która wywołując na skórze efekt chłodu, pomaga skutecznie ją oczyścić, zwęża pory i delikatnie poprawia strukturę skóry. Dzięki połączeniu tej struktury z glinką dochodzi do wymiany ciepła ze skórą. Z chwilą pierwszego kontaktu ciepło z naskórka jest wydobywane na zewnątrz, a na powierzchni skóry maska tworzy zimną warstwę. Pory ulegają natychmiastowemu ściągnięciu, struktura skóry nabiera sprężystości, a zanieczyszczenia są usuwane przez micele w momencie spłukiwania. Dodatek nawilżającej gliceryny pomaga w uzyskaniu komfortowej i kremowej konsystencji. Sprawia, że ta zaskakująca formuła o właściwościach matujących doskonale nadaje się do wszystkich rodzajów skóry, nawet najbardziej suchej i delikatnej. Stosować raz lub dwa razy w tygodniu na całą twarz lub tylko na strefę T, która najczęściej się przetłuszcza. Pozostawić na trzy do pięciu minut, a następnie spłukać.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
GALENIC MASQUES DE BEAUTE CHŁODZĄCA MASKA OCZYSZCZAJĄCA LIFESTYLE, Uroda - Dzięki orzeźwiającemu działaniu chłodzącej maski oczyszczającej zwęża pory, dając efekt jak po odświeżającej kąpieli w zimnej wodzie.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy