LIFESTYLE Uroda

Pośladki idealne na sezon bikini

Data publikacji: 2019-05-27
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Pośladki idealne na sezon bikini
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Wielkimi krokami zbliża się okres wakacyjny i pomyśleć o atrakcyjnym wyglądzie pośladków, zwłaszcza w stroju bikini! Niestety zdarza się, że mimo diety oraz regularnej aktywności fizycznej trudno jest pozbyć się nieestetycznego cellulitu. Istnieje sposób, aby się z nim rozprawić!

Pośladki idealne na sezon bikini LIFESTYLE, Uroda - Wielkimi krokami zbliża się okres wakacyjny i pomyśleć o atrakcyjnym wyglądzie pośladków, zwłaszcza w stroju bikini! Niestety zdarza się, że mimo diety oraz regularnej aktywności fizycznej trudno jest pozbyć się nieestetycznego cellulitu. Istnieje sposób, aby się z nim rozprawić!

Wielkimi krokami zbliża się okres wakacyjny, zatem warto już dziś pomyśleć o atrakcyjnym wyglądzie pośladków, zwłaszcza w stroju bikini! Smukłe ciało i jędrne pośladki to marzenie prawie każdej kobiety, szczególnie latem, kiedy warunki pogodowe sprzyjają eksponowaniu ciała.

                                                             

Siedzący tryb życia i znikoma aktywność fizyczna to jedne z problemów współczesnego świata. Przyczyniają się one do zmiany kształtu pośladków – stają się one płaskie, wiotkie i dodatkowo pokryte cellulitem.

– Mięśnie pośladkowe to tak naprawdę grupa trzech masywnych mięśni, spośród których wyróżniamy: mięsień pośladkowy wielki, średni oraz mały. Rozpoczynają się one na kości biodrowej, kończąc swój przebieg na kości udowej . Mięsnie te dodatkowo pokrywa warstwa tkanki tłuszczowej, która często może rozkładać się w nierównomierny sposób. – tłumaczy mgr Anna Zamielska, fizjoterapeuta z Centrum Rehabilitacji Activ.

 

Modelowanie pośladków

Podczas modelowania sylwetki, a zwłaszcza pośladków ważne jest przede wszystkim wzmacnianie mięśni i redukcja nadmiaru tkanki tłuszczowej.

– W celu wymodelowania pośladków szczególnie rekomenduję zwiększenie aktywności fizycznej. Na ich wygląd wpływa zwłaszcza jazda na rowerze, marsze, bieganie, pływanie żabką lub kraulem czy taniec. Wszystkie te aktywności pomagają zarówno spalić tkankę tłuszczową oraz wzmocnić mięśnie. Podczas treningów zalecam również wykonywanie różnego rodzaju przysiadów lub wypadów, które dodatkowo rozbudowują mięśnie pośladkowe i ujędrniają skórę – w rozmowie tłumaczy Anna Zamielska.

Niestety zdarza się, że mimo diety oraz regularnej aktywności fizycznej trudno jest pozbyć się nieestetycznego problemu w postaci cellulitu. – Na szczęście istnieją opatentowane technologie, które pozwalają wygrać walkę z niechcianą „skórką pomarańczową” i złogami tłuszczowymi – tłumaczy Anna Zamielska z Centrum Rehabilitacji Activ. – Technologia Indiba umożliwia również ujędrnienie i podniesienie pośladków.

 

Przebieg i efekty zabiegu

Potwierdzona licznymi badaniami klinicznymi technologia, działająca w sposób zgodny z fizjologią człowieka, napędza biostymulację i odnowę tkanek na poziomie komórkowym.

Urządzenie Indiba wykorzystuje działanie fal radiowych o stałej częstotliwości 448 kHz, która stymuluje równowagę potencjału elektrycznego tkanek. – Efektywne wyszczuplanie i modelowanie sylwetki, w szczególności ramion, brzucha, bioder, pośladków i ud oraz niwelowanie cellulitu to jedne z efektów działania terapii Indiba, na którym najbardziej zależy większości pacjentek – mówi Anna Zamielska. – Indiba sprawdza się świetnie również m.in. w celu redukcji drugiego podbródka, zmarszczek oraz leczenia trądziku – dodaje terapeuta technologii Indiba.

Zabieg polega na opracowywaniu obszaru zabiegowego dwoma głowicami urządzenia: elektrodą kondensacyjną oraz elektrodą rezystywną. Ta pierwsza działa na tkanki miękkie, głównie na mięśniową i łączną, w tym tłuszczową. Druga oddziałuje na kości, ścięgna i więzadła.

Widoczne efekty pojawiają się już po pierwszym zabiegu! W celu osiągnięcia trwałych rezultatów zalecam wykonanie ok. 6 serii. Zabieg Indiba nie pozostawia obrzęku i można powtarzać go nawet codziennie, co sprawia, że realizacja marzenia o szczupłej sylwetce przybliża się jeszcze bardziej!

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Pośladki idealne na sezon bikini LIFESTYLE, Uroda - Wielkimi krokami zbliża się okres wakacyjny i pomyśleć o atrakcyjnym wyglądzie pośladków, zwłaszcza w stroju bikini! Niestety zdarza się, że mimo diety oraz regularnej aktywności fizycznej trudno jest pozbyć się nieestetycznego cellulitu. Istnieje sposób, aby się z nim rozprawić!
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Similar Posts