LIFESTYLE Uroda

AQUA INFINI Lotion Pielęgnujący GALENIC

Data publikacji: 2019-04-24
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: AQUA INFINI Lotion Pielęgnujący GALENIC
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Od czasu rynkowej premiery Lotion Pielęgnacyjny zyskał status produktu pielęgnacyjnego numer 1 marki Galenic.

AQUA INFINI Lotion Pielęgnujący GALENIC LIFESTYLE, Uroda - Od czasu rynkowej premiery Lotion Pielęgnacyjny zyskał status produktu pielęgnacyjnego numer 1 marki Galenic.

Doświadczenie i wiedza marki Galénic to dobór odpowiednich składników i łączenie ich w optymalny sposób, który zapewnia wysoką skuteczność głównego składnika aktywnego, a także perfekcyjną stabilność i bezpieczeństwo kosmetyku. Od czasu rynkowej premiery Lotion do Pielęgnacji zyskał status produktu pielęgnacyjnego numer 1 marki Galenic. Został prawdziwą ikoną, która podsumowuje naszą wiedzę i doświadczenie. To coś więcej niż zwykły lotion nawilżający. To prawdziwy produkt pielęgnacyjny, który zwiększa skuteczność codziennej pielęgnacji skóry i sprawia, że kobiece piękno rozkwita każdego dnia niczym wiosenny kwiat, który muskany pierwszymi promieniami słońca rozchyla płatki, by ukazać całą swoją urodę. Sprawiliśmy, że ta wyjątkowa sezonowa edycja limitowana bardziej oddziałuje na nasze zmysły. Butelkę zdobią eleganckie kwiaty piwonii, które są ukłonem w stronę nut zapachowych ukrytych w produkcie.

Lotion nawilżający to podstawowy produkt codziennego rytuału urody. Naukowcy Galénic stworzyli specjalne połączenie składników, które „zwilżają” skórę, nie powodując późniejszego wysuszenia. Formuła składa się w 80% z wody i w 20% z żelu TAMIS3MOLECULAIRE™. W skórze otwierają się kanaliki, którymi inne kosmetyki pielęgnacyjne mogą wniknąć do jej wnętrza. Żel, który okleja ścianki kanalików, nie pozwala wodzie odparować i pomaga składnikom aktywnym przenikać w głąb skóry. Większa skuteczność wszystkich produktów do pielęgnacji skóry! Nakładać przed zastosowaniem produktów do codziennej pielęgnacji. Produkt maksymalizuje ich działania. Ten uzależniający ultra-świeży lotion szybko stanie się elementem Twojej porannej i wieczornej pielęgnacji twarzy. Sposób użycia: Lotion nakładać palcami i wewnętrzną stroną dłoni, ze względu na działanie okluzyjne (gesty wklepywania). Nie nakładać za pomocą płatka kosmetycznego, który pochłonie całą wodę zawartą w mleczku.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
AQUA INFINI Lotion Pielęgnujący GALENIC LIFESTYLE, Uroda - Od czasu rynkowej premiery Lotion Pielęgnacyjny zyskał status produktu pielęgnacyjnego numer 1 marki Galenic.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy