LIFESTYLE Uroda

NOWOŚĆ! BARWA NATURALNA

Data publikacji: 2019-03-12
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: NOWOŚĆ! BARWA NATURALNA
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Tęsknota za naturalnymi zabiegami, wykonywanymi w domowym zaciszu, przy użyciu najbogatszych w swe dobroczynne właściwości składników stała się inspiracją do stworzenia linii BARWA NATURALNA.

NOWOŚĆ! BARWA NATURALNA LIFESTYLE, Uroda - Tęsknota za naturalnymi zabiegami, wykonywanymi w domowym zaciszu, przy użyciu najbogatszych w swe dobroczynne właściwości składników stała się inspiracją do stworzenia linii BARWA NATURALNA.

Tęsknota za naturalnymi zabiegami, wykonywanymi w domowym zaciszu, przy użyciu najbogatszych w swe dobroczynne właściwości składników stała się inspiracją do stworzenia linii BARWA NATURALNA. Formułę stanowi esencja delikatności, czyli: oleju bawełnianego, protein ryżu, oleju kokosowego, protein jedwabiu oraz kompleksu witamin. Linia została stworzona z myślą o potrzebach wszystkich typów skóry, na każdym etapie pielęgnacji!

SERIA RYŻOWA

Działanie odmładzającej serii ryżowej opiera się na wygładzających i oczyszczających właściwościach wody ryżowej, która dodatkowo chroni przed wpływem szkodliwych czynników zewnętrznych. Poza dobranymi indywidulanie składnikami poszczególnych produktów, wspólnymi mocnymi elementami całej linii są: wyciąg z protein ryżu, olej kokosowy oraz kompleks witamin A,E,F,H,P,B6.

TONIK RYŻOWY STABILIZUJĄCO-ODŻYWCZY Z KOMPLEKSEM WITAMIN MŁODOŚCI

Cena: 6,49 zł, Pojemność: 300 ml
Ten stabilizująco-odżywczy tonik ryżowy inspirowany jest domowym zabiegiem oczyszczania i regeneracji skóry twarzy wodą ryżową. Tonik daje gwarancję dokładnego oczyszczenia i odświeżenia twarzy. Przywraca naturalne pH skóry już po jednej aplikacji. Skutecznie usuwa codzienne zanieczyszczenia, obumarły naskórek, a jednocześnie odżywia, pielęgnuje i utrzymuje wysoki poziom nawilżenia skóry dając efekt rozświetlenia. Dodatkowo, zawarte są w nim: kojącą allantoina i nawilżająca gliceryna. Polecany jest do stosowania na dzień i na noc, dla każdego rodzaju skóry.  Warto także podkreślić, że w swym składzie posiada w 100% naturalne proteiny ryżu i 0% alkoholu. Daje efekt rozświetlenia skóry.

Sposób użycia: Nanieść preparat na płatek kosmetyczny, następnie lekko pocierając usuń makijaż i oczyścić skórę. Nie spłukuj. Stosuj rano i wieczorem lub w razie potrzeby również w ciągu dnia. Warto uzupełnić pielęgnację wodą do demakijażu oraz ryżowym kremem do twarzy z serii Barwa Naturalna.  

WODA RYŻOWA DO DEMAKIJAŻU Z KOMPLEKSEM WITAMIN MŁODOŚCI

Cena: 8,99 zł, Pojemność: 300 ml
Formuła inspirowana jest domowym zabiegiem oczyszczania i regeneracji skóry twarzy. Płyn micelarny poprzez głęboko oczyszczające micele zapewnia dokładne oczyszczenie skóry, usuwa codzienne zanieczyszczenia oraz obumarłe komórki. Doskonale sprawdzi się przy demakijażu wodoodpornych kosmetyków. Jednocześnie, dzięki zawartej w składzie glicerynie zapobiega nadmiernemu wysuszeniu skóry, pielęgnuje, regeneruje cerę. Wykazuje działanie odmładzające i łagodzące, które zostało potwierdzone niezależnymi badaniami. Dodatkowo, z łatwością usuwa wodoodporny i utrwalony makijaż. Może być stosowana zarówno do skóry twarzy, oczu i ust, ponieważ zawiera w 100% naturalne proteiny ryżu i 0% alkoholu. Zalecana do stosowania na dzień i na noc, dla cery dojrzałej, normalnej i mieszanej. 

Sposób użycia: Nanieś preparat na płatek kosmetyczny, następnie lekko pocierając usuń makijaż, oczyść skórę. Nie spłukuj. Stosuj rano i wieczorem lub w razie potrzeby w ciągu dnia. Uzupełnij pielęgnację tonikiem łagodzącym oraz ryżowym kremem do twarzy z serii Barwa Naturalna.

KREM DO TWARZY RYŻOWY Z KOMPLEKSEM WITAMIN MŁODOŚCI

Cena: 10,99 zł, Pojemność: 50 ml
Krem do twarzy inspirowany jest domowym zabiegiem kojenia i regeneracji skóry twarzy wodą ryżową. Polecany do stosowania zarówno na dzień jak i na noc, dla cery dojrzałej, normalnej i mieszanej. Zawarte w nim bogactwo składników: olej z kokosa, masło shea, gliceryna i kompleks witamin służą wygładzeniu, nawilżeniu i regeneracji skóry twarzy. Krem zawiera w 100% naturalny wyciąg z protein ryżu.

Sposób użycia: Produkt aplikuj na oczyszczoną cerę. Rozprowadź kolistymi ruchami, a następnie wklep delikatnie opuszkami palców do jego całkowitego wchłonięcia. Dla zwiększenia efektu powtórz tę czynność rano i wieczorem. Warto uzupełnić pielęgnację ryżową wodą do demakijażu oraz tonikiem łagodzącym z serii Barwa Naturalna.

BALSAM RYŻOWY DO CIAŁA ODŻYWCZO-ODMŁADZAJĄCY

Cena: 11,99 zł, Pojemność: 200 ml
Ten odżywczo – odmładzający ryżowy balsam do ciała inspirowany jest domowym zabiegiem regeneracji skóry wodą ryżową.  Jego stosowanie zapewnia natychmiastowe wygładzenie, głębokie i długotrwałe nawilżenie oraz likwidację suchość skóry. Zawarta w nim gliceryna posiada właściwości nawilżające, dzięki czemu skutecznie poprawia elastyczność i miękkość naskórka. Po aplikacji skóra pozostaje gładka, odżywiona we wszystkich warstwach naskórka, a dodatkowo, balsam szybko się wchłania. Jest to szczególny kosmetyk ze względu na zawartość 100% czystej wody po osmozie. Polecany jest do stosowania na dzień i noc, dla skóry suchej i wrażliwej. Pompka umożliwia wygodne oraz higieniczne dozowanie odpowiedniej ilości balsamu.

Sposób użycia:  Nanieś balsam na oczyszczoną skórę. Delikatnie wmasuj dłońmi do wchłonięcia. Aplikacja jest bardzo wygodna, dzięki dozowaniu w pompce. Dla najlepszego efektu stosuj rano i wieczorem lub w razie potrzeby w ciągu dnia. Pamiętaj również o pielęgnacji skóry twarzy, stosując ryżowy kremem z serii Barwa Naturalna.

RYŻOWE MYDŁO ODŻYWCZE DO RĄK

Cena: 2,60 zł, Pojemność: 100 g
Receptura mydła oparta na bazie roślinnej, uzupełniona jest dobroczynnym działaniem składników aktywnych o naturalnym pochodzeniu wyciągu z protein ryżu oraz nawilżającą gliceryną. Dodatkowo, warto podkreślić, że nie zawiera barwników. Jest ono inspirowane tradycyjnym, domowym zabiegiem olejowania suchych dłoni i paznokci. Znana od pokoleń receptura na odżywcze zabiegi z ryżu zapewniała dłoniom nawilżenie, a skórkom paznokci elastyczność oraz regenerację. 0% składników pochodzenia zwierzęcego, 0% barwników.

Sposób użycia: Zwilż mydło i zacznij mydlić dłonie do momentu pienienia. Rozprowadź na rękach, ciele, a następnie spłucz wodą. Uzupełnij ten etap pielęgnacji ciała balsamem, a dłoni kremem ryżowym z serii Barwa Naturalna.

SERIA BAWEŁNIANA

Na szczególne potrzeby suchej, wrażliwej i podrażnionej skóry odpowiada odżywcza seria bawełniana. Główne składniki ukryte w składzie jej produktów to olej bawełniany oraz proteiny jedwabiu, które nawilżają, regenerują i łagodzą podrażnienia.

KREM DO TWARZY BAWEŁNIANY ODŻYWCZY Z PREBIOTYKAMI

Cena: 10,99 zł, Pojemność: 50 ml
Inspiracją do jego stworzenia były tradycyjne i szlachetne właściwości oleju bawełnianego, które zostały uzupełnione o: regenerujący olej z awokado, wygładzające masło shea, nawilżająca gliceryna oraz 100% naturalnego oleju bawełnianego zapewniają efekt wygładzenia i nawilżenia na długi czas. Polecany do stosowania na dzień i noc, zarówno dla cery dojrzałej, przesuszonej oraz normalnej z pierwszymi oznakami starzenia.  

Sposób użycia: Zaaplikuj krem na oczyszczoną cerę i rozprowadź kolistymi ruchami, a następnie wklep delikatnie opuszkami palców do całkowitego wchłonięcia. Dla najlepszego efektu stosuj rano i wieczorem. Przed tym etapem pielęgnacji warto zastosować ryżową wodą do demakijażu oraz tonik z serii Barwa Naturalna.

BALSAM BAWEŁNIANY DO CIAŁA WYGŁADZAJĄCO-REGENERUJĄCY

Cena: 11,99 zł, Pojemność: 200 ml
Balsam inspirowany jest domowym zabiegiem regeneracji skóry olejem bawełnianym. Jego aplikacja zapewnia natychmiastowe wygładzenie, głęboką i długotrwałą regenerację oraz likwidację szorstkości skóry. Gliceryna zawarta wśród jego składników posiada właściwości nawilżające, dzięki czemu skutecznie poprawia elastyczność i miękkość naskórka. Skóra pozostaje gładka, nawilżona i zregenerowana we wszystkich warstwach naskórka. Dobroczynny wpływ na jego działanie mają występujące w nim: kompleks witamin: A,E,F,H,P,B6 oraz 100% czystej wody po osmozie. Polecany jest do stosowania na dzień i noc, dla skóry suchej i wrażliwej. Dzięki systemowi pompki, jest łatwy w użytkowaniu, a delikatna konsystencja szybko się wchłania.

Sposób użycia: Nanieś balsam na oczyszczoną skórę. Delikatnie dłońmi wmasuj do wchłonięcia, a dla lepszego efektu powtarzaj tę czynność rano i wieczorem lub – w razie potrzeby – w ciągu dnia. Pamiętaj również o pielęgnacji skóry twarzy i stosuj bawełniany kremem z serii Barwa Naturalna.  

Produkty dostępne są na: https://sklep.barwa.com.pl/

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
NOWOŚĆ! BARWA NATURALNA LIFESTYLE, Uroda - Tęsknota za naturalnymi zabiegami, wykonywanymi w domowym zaciszu, przy użyciu najbogatszych w swe dobroczynne właściwości składników stała się inspiracją do stworzenia linii BARWA NATURALNA.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Similar Posts