LIFESTYLE Uroda

Tournée MILA Future w Warszawie: wyjątkowe fryzjerstwa i sztuki połączenie

Data publikacji: 2019-01-28
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Tournée MILA Future w Warszawie: wyjątkowe fryzjerstwa i sztuki połączenie
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Pokaz mody, wystawa fotografii, prezentacje nowoczesnych, użytkowych fryzur i cenna wiedza zdobyta z rąk specjalistów – tak wyglądało pierwsze spotkanie w ramach tournée MILA Future – wyjątkowego wydarzenia z pogranicza fryzjerstwa i sztuki.

Tournée MILA Future w Warszawie: wyjątkowe fryzjerstwa i sztuki połączenie LIFESTYLE, Uroda - Pokaz mody, wystawa fotografii, prezentacje nowoczesnych, użytkowych fryzur i cenna wiedza zdobyta z rąk specjalistów – tak wyglądało pierwsze spotkanie w ramach tournée MILA Future – wyjątkowego wydarzenia z pogranicza fryzjerstwa i sztuki.

Tajniki stylizacji i koloryzacji profesjonaliści pogłębiali 20 stycznia w warszawskim Loft 44. Było to pierwsze z cyklu ośmiu szkoleń przeprowadzanych przez MILA Professional w całej Polsce.

Bartosz Bronowicki – dyrektor kreatywny MILA Professional i Giovanni Pepe – ambasador marki
z Londynu szkolili w Warszawie fryzjerów, którzy chcieli odkryć sekrety produktów MILA i podnieść swoje umiejętności. W programie niecodziennego tournée znalazły się jednak nie tylko pokazy fryzur
i premiera nowej palety farb Milaton, ale także okazja do zapoznania się z pracami uznanych polskich artystów, którzy zaangażowali się w tour MILA Future. Pokaz mody Haliny Mrożek – innowacyjnej rzeźbiarki, projektantki i malarki, a także wystawa fotografii autorstwa wielokrotnie nagradzanego Marcina Szpaka podkreśliło rangę wydarzenia i unikalne spojrzenie na filozofię MILA – „aby być kimś, musisz być sobą”.

Szczegółowe informacje dotyczące tournée i pozostałych miast, które odwiedzi team MILA znajdują się na fanpage MILA Professional https://www.facebook.com/milaprofessional/

 

Bartosz Bronowicki to kreator fryzur, pełen pasji i miłości do swojego zawodu. Na prostych zasadach tworzy niepowtarzalne stylizacje, które mają uszczęśliwić drugiego człowieka. Podstawa dobrego salonu to dla niego perfekcyjne strzyżenie i kreatywna koloryzacja. Fryzjerstwo to dla Bartosza Bronowickiego coś więcej niż praca. To pasja, której oddaje całego siebie. To także sztuka, która dociera indywidualnie do każdego człowieka. Dyrektor Kreatywny MILA Professional lubi najbardziej tworzyć fryzury codzienne, które są użytkową sztuką szytą na miarę każdego klienta. Jak sam twierdzi, w pracy jest również chemikiem, architektem i psychologiem, który czuwa nad tym, aby klient wychodząc z salonu czuł się wyjątkowo. Fundamentem jego stylu jest szkoła Sassoon, która towarzyszy mu od początku przygody z fryzjerstwem. Na tej solidnej podstawie stoi artystyczna osobowość Bartosza, która pozwala mu czerpać inspiracje z architektury i odbywanych podróży. W swojej pracy stara się znajdować analogię pomiędzy bryłami, kontrastami i lekkością konstrukcji, a kształtami fryzur.

Marcin Szpak,  absolwent Warszawskiej Szkoły Filmowej na wydziale fotografii. Artysta, wirtuoz fotografii i filmu, który szczególną wagę przykłada do tego, aby jego prace miały spójny i zgodny z całym projektem przekaz. Dzieła artysty to wizje balansujące na granicy rzeczywistości i halucynacji. Fotograf tworzy świat fantazji zabarwiony odrobiną erotyzmu. Każdą swoją sesję – bez znaczenia, czy są to portrety, przedmioty czy moda – zamyka w ramach projektów, które pokazują ich sens i opowiadają historię.

Prace Marcina Szpaka gościły na licznych prestiżowych wystawach i publikowane były w wielu cieszących się dobrą sławą magazynach min. brytyjskim Elegant Magazine. Jest zdobywcą wielu nagród i Finalistą Sony World Photography Awards 2018

Halina Mrożek to innowacyjna artystka, która specjalizuje się w niekonwencjonalnej modzie
o rzeźbiarskim charakterze. Twórczyni nowatorskiej koncepcji mody Scoulpt Couture. Nieustannie szuka, tworzy nowe innowacyjne rozwiązania, które wymykają się ramom konwencjonalnej sztuki. Jako pierwsza i jedyna artystka w Polsce doprowadziła modę do rangi sztuki. W jej projektach nie ma granic – umiejętnie łączy wiele dziedzin, aby zachwycać i wywoływać emocje w odbiorcach. 

Artystka jest laureatką wielu nagród, a jej wielowymiarowe prace zostały docenione zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Tournée MILA Future w Warszawie: wyjątkowe fryzjerstwa i sztuki połączenie LIFESTYLE, Uroda - Pokaz mody, wystawa fotografii, prezentacje nowoczesnych, użytkowych fryzur i cenna wiedza zdobyta z rąk specjalistów – tak wyglądało pierwsze spotkanie w ramach tournée MILA Future – wyjątkowego wydarzenia z pogranicza fryzjerstwa i sztuki.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Similar Posts