Aktulności

Już 13 października otwarcie salonu Wojas w CH Złote Tarasy!

Warszawa, 11.10.2018 r. Już 13 października otwarcie salonu Wojas w CH Złote Tarasy! 13 października CH Złote Tarasy do swojej oferty z sektora obuwniczo-galanteryjnego wprowadzi

Warszawa, 11.10.2018 r.

Już 13 października otwarcie salonu Wojas w CH Złote Tarasy!

13 października CH Złote Tarasy do swojej oferty z sektora obuwniczo-galanteryjnego wprowadzi markę Wojas. Nowo otwarty salon jednego z największych i najbardziej cenionych polskich producentów obuwia znajdować się będzie na poziomie 2. W dniu otwarcia na klientów czeka 20% zniżki na cały asortyment, w tym na najnowszą kolekcję, której twarzą jest Zuzanna Bijoch.

W najbliższą sobotę w CH Złote Tarasy odbędzie się otwarcie salonu marki Wojas – największego i cenionego polskiego producenta obuwia oraz galanterii skórzanej.
W sklepie umiejscowionym na poziomie 2 znajdziemy najnowszą kolekcję obuwia damskiego i męskiego na sezon jesień–zima 2018/2019 wykonaną z najwyższej jakości skór, jak również galanterię skórzaną, tj. torebki, paski, portfele, rękawiczki, torby i aktówki męskie oraz dodatki i środki do pielęgnacji obuwia.

Z okazji otwarcia salonu marka przygotowała specjalną promocję dla swoich klientów.
13 października na cały dostępny asortyment obowiązywać będzie 20% rabatu.

W ramach promocji dostępna będzie najnowsza kolekcja obuwia marki Wojas na sezon jesień–zima 2018/2019. – THE BEST STEP IN A GOOD STYLE, której twarzą jest Zuzanna Bijoch – światowej klasy modelka, znana z takich okładek jak Vogue czy Elle. Hitem sezonu są mocne trzewiki – workery, stylowe bikery oraz glany. Cała kolekcja utrzymana jest w kolorach czerni, soczystej czerwieni, bordo, zieleni, bieli, ciepłej żółci oraz klasycznego brązu.