LIFESTYLE Uroda

BeautyShow.pl zmienia się po 7 latach

Data publikacji: 2018-03-13
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: BeautyShow.pl zmienia się po 7 latach
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

BeautyShow.pl przedstawiło nową odsłonę swojej witryny internetowej. Portal BeautyShow publikuje artykuły ze świata urody, mody i showbiznesu. Na stronie ukazało się do tej pory około 2 300 publikacji.

BeautyShow.pl zmienia się po 7 latach LIFESTYLE, Uroda - BeautyShow.pl przedstawiło nową odsłonę swojej witryny internetowej. Portal BeautyShow publikuje artykuły ze świata urody, mody i showbiznesu. Na stronie ukazało się do tej pory około 2 300 publikacji.

BeautyShow.pl przedstawiło nową odsłonę swojej witryny internetowej. Głównym celem zmian była optymalizacja strony i dostosowanie treści do potrzeb posiadaczy urządzeń mobilnych. Portal BeautyShow od ponad 7 lat publikuje artykuły ze świata urody, mody i showbiznesu. Na stronie ukazało się do tej pory około 2 300 publikacji.

Dzięki wprowadzonym zmianom strona jest jasna i przejrzysta, niezależnie od systemu operacyjnego, czy wielkości ekranu. – Zauważyliśmy, że duży ruch na stronie generowany jest przez wejścia z urządzeń mobilnych, co zmotywowało nas do zmian i poprawy funkcjonalności. Pracę nad zmianą strony rozpoczęły się jeszcze na jesieni zeszłego roku. Wtedy zapadły decyzje o ich ewolucyjnym wprowadzeniu. Pierwszym krokiem do stworzenia nowoczesnego designu było zaprojektowanie logotypu, który idealnie wpasowuje się w jasne kolory nowego layoutu. Wszystkie wprowadzone modyfikacje miały na celu dopasowanie się do obecnych trendów i sprostanie oczekiwaniom naszych czytelniczek  – powiedziała Magdalena Cieślak, redaktor naczelna serwisu.

Zmienił się układ, design i funkcjonalność strony. Oprócz dotychczasowych działów tj. Uroda, Zdrowie, Trendy, Na własnej skórze, pojawiły się również nowe rubryki, np. Musthave, z opisami produktów – mini zestawienia produktów, które powinny znaleźć się w każdej kosmetyczce, torebce, walizce. Więcej miejsca poświęcone jest tematowi, który cieszył się dużym zainteresowaniem, czyli testom kosmetyków prowadzonych przez redaktorki BeautyShow.pl.

Od kilku lat BeautyShow.pl jest obecne na Facebooku, a od połowy marca rusza również profil portalu na Instagramie.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
BeautyShow.pl zmienia się po 7 latach LIFESTYLE, Uroda - BeautyShow.pl przedstawiło nową odsłonę swojej witryny internetowej. Portal BeautyShow publikuje artykuły ze świata urody, mody i showbiznesu. Na stronie ukazało się do tej pory około 2 300 publikacji.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy