LIFESTYLE Uroda

ZO ® SKIN HEALTH OSSENTIAL® DAILY POWER DEFENSE (DPD)

Data publikacji: 2017-11-30
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: ZO ® SKIN HEALTH OSSENTIAL® DAILY POWER DEFENSE (DPD)
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Preparat do codziennej ochrony i pielęgnacji

ZO ® SKIN HEALTH OSSENTIAL® DAILY POWER DEFENSE (DPD) LIFESTYLE, Uroda - Preparat do codziennej ochrony i pielęgnacji

Wiek, uwarunkowania genetyczne, dieta, stres, wpływ środowiska, codzienny stres i promieniowanie słoneczne. Z czasem czynniki te przyczyniają się do powstawania widocznych oznak starzenia się skóry. Na twarzy pokazują się drobne linie, zmarszczki, skóra ma ziemisty odcień i nierówny koloryt, traci odpowiedni poziom nawilżenia, elastyczność i jędrność.
Preparaty przeciwstarzeniowe ZO® zostały opracowane, aby zapobiegać procesom starzenia się skóry, a jednocześnie korygować ich oznaki. Działają zarówno na widoczne objawy, jak i kluczowe bodźce mogące przedwcześnie wywołać ten proces.

Ossential® Daily Power Defense (Preparat do codziennej ochrony i pielęgnacji) ZO® Skin Health zawiera stopniowo uwalniany retinol, antyoksydanty i wyspecjalizowane enzymy naprawiające DNA. Zawarte w kremie składniki aktywne działają przez całą dobę, by minimalizować uszkodzenia oksydacyjne wywołane przez promieniowanie UV, przywracać poprawne funkcje skóry, zwiększać jej elastyczność i wyrównać koloryt. Kompleks peptydowy stymuluje produkcję włókien elastyny i kolagenu, tym samym zmniejszając widoczność drobnych linii i zmarszczek. Skóra jest bardziej jędrna i napięta. Gęsta, ale jednocześnie lekka konsystencja, szybko się wchłania, pozostawiając skórę delikatną i satynową.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
ZO ® SKIN HEALTH OSSENTIAL® DAILY POWER DEFENSE (DPD) LIFESTYLE, Uroda - Preparat do codziennej ochrony i pielęgnacji
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy