LIFESTYLE Uroda

Natychmiastowy efekt sztucznych rzęs

Data publikacji: 2017-10-17
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Natychmiastowy efekt sztucznych rzęs
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Zapomnij o czasochłonnym stosowaniu odżywek lub doklejaniu rzęs – teraz wystarczą dwa pociągnięcia szczoteczką X-FIBER.

Natychmiastowy efekt sztucznych rzęs LIFESTYLE, Uroda - Zapomnij o czasochłonnym stosowaniu odżywek lub doklejaniu rzęs – teraz wystarczą dwa pociągnięcia szczoteczką X-FIBER.

Nowy tusz od L’Oréal Paris to odpowiedź na kobiece marzenia o długich i gęstych rzęsach. Dzięki innowacyjnej formule zawierającej aż o 20 razy więcej włókien niż poprzednie wersje z gamy False Lash Superstar, X-FIBER nadaje rzęsom ekstremalną objętość i optycznie je wydłuża. Sprawia, że włókna idealnie dopasowują się do naturalnych włosków i nie pozostawia grudek. L’Oréal Paris rozumie kobiety, które  pragną pięknie wyglądać, ale nie mają czasu na codzienne nakładanie odżywek do rzęs czy misterne, czasochłonne doklejanie pojedynczych włosków. Z tuszem X-FIBER efekt sztucznych rzęs widoczny jest od razu. Pierwsza szczoteczka tuszu zawiera formułę  pogrubiającą  dla  uzyskania maksymalnej objętości. Druga otula naturalne włoski włóknami i nadaje im wyjątkową długość. Za sprawą X-FIBER kosztowne przedłużanie rzęs to przeszłość. Nowy tusz od L’Oréal Paris gwarantuje efekt sztucznych rzęs widoczny od pierwszego użycia i jest dostępny dla wszystkich kobiet, które marzą o pięknym spojrzeniu.   

 

Sugerowana cena: 65,59 zł.

 

Więcej informacji: http://nowosci.lorealparis.pl/xfiber/

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Natychmiastowy efekt sztucznych rzęs LIFESTYLE, Uroda - Zapomnij o czasochłonnym stosowaniu odżywek lub doklejaniu rzęs – teraz wystarczą dwa pociągnięcia szczoteczką X-FIBER.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy