LIFESTYLE Uroda

Odlotowy look na jesień. Skorzystaj z darmowej metamorfozy w Magnolia Park

Data publikacji: 2017-10-10
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Odlotowy look na jesień. Skorzystaj z darmowej metamorfozy w Magnolia Park
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Nowa fryzura, makijaż, a do tego konsultacje w zakresie pielęgnacji skóry, włosów, konkursy z nagrodami, a także rabaty do 50%. Od czwartku do niedzieli Magnolia Park i drogeria Super-Pharm zapraszają do odlotowej strefy Beauty City. Wybierz się w podróż do krainy piękna.

Odlotowy look na jesień. Skorzystaj z darmowej metamorfozy w Magnolia Park LIFESTYLE, Uroda - Nowa fryzura, makijaż, a do tego konsultacje w zakresie pielęgnacji skóry, włosów, konkursy z nagrodami, a także rabaty do 50%. Od czwartku do niedzieli Magnolia Park i drogeria Super-Pharm zapraszają do odlotowej strefy Beauty City. Wybierz się w podróż do krainy piękna.

Strefę Beauty City będzie można odwiedzać od czwartku do niedzieli (12-15 października) w Magnolia Park przed drogerią Super-Pharm (poziom 0). To jedyne takie wydarzenie we Wrocławiu. W galerii handlowej zaaranżowana zostanie przestrzeń, w której znajdą się atrakcje związane z urodą i aktualnymi trendami w modzie. Organizatorem wydarzenia jest Super-Pharm.

Główną atrakcją programu będą darmowe makijaże, dzięki którym klientki dowiedzą się, jakie kosmetyki są dla nich najlepsze i jak dobierać make-up do okoliczności. W Magnolia Park będzie można również skorzystać z bezpłatnych dermokonsultacji. Panie poznają potrzeby swej skóry i wyjdą ze spotkania ze wskazówkami, które produkty pielęgnacyjne są dla nich najlepsze. Uczestniczki dowiedzą się też, jak pielęgnować włosy, tak by były mocne i grube, w jaki sposób dobierać soczewki kontaktowe, aby podkreślić piękno oczu, a także co zrobić, by olśniewać śnieżnobiałym uśmiechem. Na tym nie koniec atrakcji.

– Zaprosimy do udziału w zaskakujących metamorfozach. Ich efekty zawsze są spektakularne i zachwycające, a bardzo często wzruszające – mówi Beata Dąbrowska z Super-Pharm. – Fryzjer wyjaśni chętnym, jak dobrać idealną fryzurę, a także upnie i uczesze włosy uczestniczek. Z kolei specjaliści od makijażu wykonają profesjonalny make-up – dodaje.

W ramach Beauty City będzie można spotkać się z blogerami, między innymi: Anną Zając (Fashionable) oraz Agnieszką Janoszką (Dressed In Mint). Podczas paneli dyskusyjnych i videostreamów ekspertki powiedzą o makijażu, pielęgnacji, modzie oraz miejskim stylu życia.

W strefie piękna nie zabraknie rabatów i konkursów. Produkty z oferty partnerów organizatora wydarzenia będzie można kupić do 50% taniej. W specjalnym „odlotowym konkursie” do wygrania będą walizki podróżne pełne kosmetyków oraz vouchery od internetowego biura podróży.

– Poprzednia edycja Beauty City odniosła duży sukces. Chcemy by klientki w Magnolia Park i tym razem poczuły się swobodnie, mogły znaleźć chwilę dla siebie, zrelaksować się, a przy okazji dowiedzieć czegoś nowego o jesiennych kosmetycznych trendach. Warto być z nami – mówi Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolia Park.

Magnolia Park zapewnia najbardziej kompleksową ofertę handlową na Dolnym Śląsku. Liczy 100 tys. mkw. powierzchni najmu (GLA). Działa tu ponad 260 sklepów, punktów usługowych, kawiarni i restauracji. Klienci mają do dyspozycji 3,5 tys. darmowych miejsc parkingowych

 

Beauty City

Magnolia Park – poziom 0, obok Super-Pharm

12-15 października 2017 r., godz. 9.00-21.00

Wstęp wolny – zapraszamy!

https://www.magnoliapark.pl/wydarzenia/beauty-city-2017

Magnolia Park jest największym centrum handlowo-rozrywkowo-rekreacyjnym na Dolnym Śląsku. Łączna powierzchnia handlowa obiektu wynosi 100 tys. mkw. Jest tu ponad 260 sklepów, kawiarni, restauracji i punktów usługowych. Zmotoryzowani klienci mają do dyspozycji 3,5 tys. darmowych miejsc parkingowych.

Wśród wielu renomowanych polskich i międzynarodowych marek dostępnych dziś w Magnolia Park znajdują się m.in.: Aldo, Bershka, C&A, Decathlon, Denon, ECCO, Esprit, H&M, Home&You, InterSport, KappAhl, New Yorker, Oysho, Peek&Cloppenburg, Pierre Cardin, Promod, Pull&Bear, RESERVED, Saturn, Stradivarius, TK Maxx, TOUS, W. Kruk, Zara. Ofertę z sektora „zdrowie i uroda” reprezentują jednocześnie drogerie m.in. Super-Pharm i Rossmann, ale i Douglas, Sephora, Inglot czy Mac. Galeria wyznacza trendy – można tu znaleźć pierwsze na Dolnym Śląsku salony: Crocs, Decimas, LC Waikiki, The North Face, Samsung Brand Store czy Superdry. Oferta rozrywkowo-rekreacyjna obejmuje 7-salowe kino Helios, salę zabaw dla dzieci Labibu, największe na Dolnym Śląsku Centrum Tańca Champion Team i centrum Jatomi Fitness. Klienci mogą korzystać z hipermarketu budowlanego Castorama, sklepu Komfort i czynnego do północy hipermarketu TESCO. W galerii handlowej działa również Centrum Medyczne Magnolia Park – przychodnia zapewnia dostęp do lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej oraz specjalistów, m.in. stomatologa czy lekarza medycyny estetycznej.

Ofertę centrum uzupełnia 30 restauracji i kawiarni. Klienci mają do dyspozycji ponad 1600 miejsc w strefie restauracyjnej, z których blisko połowa znajduje się w lokalach z obsługą kelnerską. Magnolia Park nieustannie wzbogaca się o nowe marki – sklepy, punkty usługowe, butiki i restauracje. Jako pierwsza galeria handlowa w regionie wprowadziła stałą, darmową usługę Personal Shopping – indywidualnych zakupów w towarzystwie stylistki.

Dodatkowo klienci mogą kupić kartę podarunkową – to rodzaj przedpłaconej karty elektronicznej, która pozwala na zakupy we wszystkich sklepach i punktach usługowych galerii handlowej. Jest idealnym pomysłem na udany prezent.

Zróżnicowana, atrakcyjna oferta, wygodny dojazd samochodem i komunikacją miejską oraz bliskość dużych osiedli mieszkaniowych czynią centrum doskonałym miejscem zakupów, spotkań, rozrywki i rekreacji. Do dyspozycji klientów jest zewnętrzne boisko multifunkcyjne, strefa do Street Workoutu, plac zabaw dla dzieci, a także deptak z drzewami, ławeczkami i fontannami, przy których można odpocząć. Magnolia Park stanowi miejsce spotkań dla lokalnej społeczności również ze względu na organizowane tu wydarzenia specjalne. Więcej informacji można znaleźć na www.magnoliapark.pl. Śledź nas na www.facebook.com/magnoliaparkcentrum i www.instagram.com/magnoliaparkcentrum. Za zarządzanie Magnolia Park odpowiada Multi Poland Sp. z o.o.

 

Multi Corporation to wiodący właściciel, zarządca oraz deweloper wysokiej jakości centrów handlowych w Europie oraz Turcji. Jest to dobrze dokapitalizowana pan-europejska platforma nieruchomości handlowych zorientowana na wzrost, a jej działalność koncentruje się na generowaniu, zarządzaniu i zwiększaniu trwałych dochodów z najmu. Obiekty Multi Corporation są też często katalizatorem wzrostu gospodarczego oraz odnowy społecznej w miastach i regionach, w których działają. Od powstania w 1982 roku firma brała udział w ponad 180 projektach oraz jest właścicielem lub zarządcą 60-ciu centrów handlowych. Multi Corporation działa w 12 krajach, w tym w Holandii, gdzie ma swoją siedzibę, a także w Belgii, Czechach, Niemczech, we Włoszech, w Polsce, Portugali, Słowacji, Hiszpanii, na Ukrainie, w Wielkiej Brytanii i Turcji.

 

Blackstone jest jedną z wiodących światowych firm inwestycyjnych i doradczych. Naszym celem jest osiąganie pozytywnych wyników i budowanie długoterminowej wartości dla naszych inwestorów, spółek w które inwestujemy, firm którym doradzamy, a także dla globalnej gospodarki. Osiągamy to dzięki zaangażowaniu naszej znakomitej kadry oraz elastycznemu wykorzystaniu kapitału. Nasze różnorodne spółki zarządzające aktywami specjalizują się w zarządzaniu funduszami private equity, funduszami nieruchomościowymi, hedgingowymi, funduszami sekurytyzacyjnymi oraz zamkniętymi funduszami inwestycyjnymi. Blackstone zapewnia też różnorodne usługi doradcze, w tym doradztwo finansowe, strategiczne, restrukturyzacyjne i reorganizacyjne, a także usługi w zakresie alokacji funduszy. Więcej informacji można znaleźć na www.blackstone.com. Śledź nas na [email protected]

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Odlotowy look na jesień. Skorzystaj z darmowej metamorfozy w Magnolia Park LIFESTYLE, Uroda - Nowa fryzura, makijaż, a do tego konsultacje w zakresie pielęgnacji skóry, włosów, konkursy z nagrodami, a także rabaty do 50%. Od czwartku do niedzieli Magnolia Park i drogeria Super-Pharm zapraszają do odlotowej strefy Beauty City. Wybierz się w podróż do krainy piękna.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy