LIFESTYLE Uroda

KLORANE BALSAM NA BAZIE CHININY I WITAMIN B

Data publikacji: 2017-09-29
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: KLORANE BALSAM NA BAZIE CHININY I WITAMIN B
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Balsam na bazie chininy o naukowo potwierdzonym silnym działaniu wzmacniającym, pobudza cebulkę włosa i stymuluje produkcję keratyny. Włosy odzyskują zdrowie i siłę.

KLORANE BALSAM NA BAZIE CHININY I WITAMIN B LIFESTYLE, Uroda - Balsam na bazie chininy o naukowo potwierdzonym silnym działaniu wzmacniającym, pobudza cebulkę włosa i stymuluje produkcję keratyny. Włosy odzyskują zdrowie i siłę.

Balsam wzmacniający i ułatwiający rozczesywanie

Balsam na bazie chininy o naukowo potwierdzonym silnym działaniu wzmacniającym, pobudzacebulkę włosa i stymuluje produkcję keratyny. Włosy odzyskują zdrowie i siłę.

Zastosowanie: Przeznaczony do włosów osłabionych i wypadających. Uzupełnienie kuracji przeciw wypadaniu włosów.

Sposób użycia: Po umyciu włosów szamponem Klorane na bazie chininy i witamin B, usunąć nadmiar wody i nakładać balsam pasmo po paśmie. Rozczesać włosy. Pozostawić na 2-3 minuty, następnie spłukać.

WŁAŚCIWOŚCI WYCIĄGU ROŚLINNEGO
Chinowiec, drzewo pochodzące z Ameryki Południowej i należące do rodziny marzanowatych, stosowane jest tradycyjnie jako środek wzmacniający i ściągający. Wybraliśmy gatunek Cinchona pubescens Valh., ponieważ jego kora obfituje w chininę – molekułę o potężnych właściwościach wzmacniających, które zostały udowodnione naukowo.

ZASTOSOWANE W PRODUKTACH KLORANE
Uprawiamy nasz chinowiec w Ekwadorze, zwracając szczególną uwagę na poszanowanie otaczającego go ekosystemu. Kontrolujemy jakość każdej zebranej rośliny skrupulatnie przestrzegając listy specyfikacji Phytofilière® KLORANE. Z zebranej ręcznie kory uzyskujemy wyciąg z substancją czynną, której właściwości pobudzające cebulki włosów zostały przez nas udowodnione i opatentowane. Wyciąg wchodzi w skład linii produktów przeciw wypadaniu włosów na bazie wyciągu z chinowca KLORANE

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
KLORANE BALSAM NA BAZIE CHININY I WITAMIN B LIFESTYLE, Uroda - Balsam na bazie chininy o naukowo potwierdzonym silnym działaniu wzmacniającym, pobudza cebulkę włosa i stymuluje produkcję keratyny. Włosy odzyskują zdrowie i siłę.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy