LIFESTYLE Uroda

Strefa piękna z okazji 20. urodzin Drogerii Natura

Data publikacji: 2017-09-19
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Strefa piękna z okazji 20. urodzin Drogerii Natura
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Strefa piękna z okazji 20. urodzin Drogerii Natura LIFESTYLE, Uroda -

W czym objawia się piękno kobiety? Drogeria Natura wychodzi naprzeciw potrzebom Polek i z okazji 20-lecia istnienia marki, organizuje w Sukcesji strefę piękna. Łodzianki dowiedzą się w niej m.in., co zrobić, aby ich cera była zawsze świeża i wypoczęta, a włosy pełne blasku. Specjaliści podpowiedzą, jak perfekcyjnie nałożyć makijaż i dobrać kosmetyki. Wydarzenie odbędzie się w weekend, od 23 do 24 września na poziomie 0.

Z okazji urodzin, to Drogeria Natura sprawia łodziankom prezenty. Panie będą mogły skorzystać m.in. z darmowego makijażu, manicure, konsultacji połączonych z badaniem struktury włosów oraz stylizacji fryzur. Akcja potrwa dwa dni, w sobotę od godziny 12:00 do 20:00 oraz w niedzielę, od godziny 12:00 do 19:00.

Drogeria Natura obecna jest na rynku kosmetycznym od 20 lat. To jedna z największych drogerii, która spełnia potrzeby i oczekiwania klientów w Polsce. Wśród produktów, które można znaleźć w jej asortymencie, znajdują się marki dostępne jedynie w salonach tej sieci, w tym m.in.: KOBO Professional, My Secret oraz Sensique.

Jubileusz 20-lecia istnienia Drogerii Natura to doskonała okazja do zasięgnięcia porad profesjonalistów. Strefa piękna otwarta będzie 23 i 24 września na poziomie 0 w Sukcesji.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Strefa piękna z okazji 20. urodzin Drogerii Natura LIFESTYLE, Uroda -
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Similar Posts