LIFESTYLE Uroda

Zabierz mamę do wyjątkowego świata zapachów Jo Malone London.

Data publikacji: 2017-05-25
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Zabierz mamę do wyjątkowego świata zapachów Jo Malone London.
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Z okazji Dnia Matki podaruj swojej mamie i sobie chwilę przyjemności.

Zabierz mamę do wyjątkowego świata zapachów Jo Malone London. LIFESTYLE, Uroda - Z okazji Dnia Matki podaruj swojej mamie i sobie chwilę przyjemności.

Jo Malone London

Dostępna od kwietnia na naszym  rynku londyńska marka, już na długo przed swoją polską premierą skradła serca wielbicieli wyjątkowych zapachów.

Jo Malone London to 27 zaskakujących nut zapachowych, które dzięki swojej filozofii Fragrance Combining pozwalają na stworzenie ponad 400 wyjątkowych, dobranych indywidualnie kompozycji. Marka posiada w swojej ofercie szeroki wybór wysokiej jakości zapachów, kosmetyków do pielęgnacji ciała i włosów oraz eleganckich dodatków zapachowych do wnętrz.

Niesamowite doświadczenie zapachowe

Wybór swojego zapachu nie musi wiązać się z godzinami spędzonymi na pryskaniu papierowych paseczków przy drogeryjnej półce. Tym bardziej, jeśli jest to prezent dla mamy. Styliści Jo Malone oferują w butikach firmowych szereg usług wprowadzających w świat zapachó marki. Dwudziestominutowy masaż dłoni i przedramion połączony z Fragrance Combining™, czyli wprowadzeniem do sztuki łączenia zapachów to dobry wstęp do obdarowania ukochanej osoby.

Z okazji Dnia Matki podaruj swojej mamie i sobie chwilę przyjemności. Zabierz ją do butiku Jo Malone London w Douglas Arkadia na masaż rąk i dłoni w dniach 26, 27 i 28 maja. Zapisz się pod numerem telefonu: 605980627.

Sztuka obdarowywania

Jo Malone London to nie tylko piękne zapachy, ale także przemyślana i pełna angielskiego szyku sztuka pakowania i stylizowania prezentów. Każdy zakupiony produkt jest umieszczany w wypełnionym czarną bibułą eleganckim pudełku. Natępnie styliści zapachu przewiązują prezent gipiurową wstążką i umieszczają w wypełnionej pachnącą flagowym zapachem marki   Lime Basil & Mandarin bibułą torebie zamkniętą czarną ręcznie wiązaną kokardą.

Rozpakowywanie takiego prezentu, to gwarancja przyspieszonego bicia serca u ukochanej osoby.

Nasze produkty

Oferta Jo Malone London dostępna jest stacjonarnie w salonach Douglas w Centrum Handlowym Arkadia w Warszawie oraz w Galerii Krakowskiej, a także online na www.douglas.pl

Ceny wybranych produktów:

Cologne 30 ml – 249 zł

Cologne 100 ml – 499 zł

Krem do ciała 175 ml – 275 zł

Olejek do kąpieli 250 ml – 199 zł

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Zabierz mamę do wyjątkowego świata zapachów Jo Malone London. LIFESTYLE, Uroda - Z okazji Dnia Matki podaruj swojej mamie i sobie chwilę przyjemności.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy