LIFESTYLE Uroda

Wiosenna odnowa – przygotuj swoją cerę na słoneczne dni!

Data publikacji: 2017-04-26
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Wiosenna odnowa – przygotuj swoją cerę na słoneczne dni!
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Wiosna jest doskonałym czasem na regenerację naszej skóry, ale także na odpowiednią pielęgnację przygotowującą cerę do lata i słonecznych dni.

Wiosenna odnowa – przygotuj swoją cerę na słoneczne dni! LIFESTYLE, Uroda - Wiosna jest doskonałym czasem na regenerację naszej skóry, ale także na odpowiednią pielęgnację przygotowującą cerę do lata i słonecznych dni.

Wiosna jest doskonałym czasem na regenerację naszej skóry, ale także na odpowiednią pielęgnację przygotowującą cerę do lata i słonecznych dni. O ile słońce pozwala uzupełnić niedobory witaminy D, poprawiając nasze samopoczucie i odporność, o tyle z drugiej strony powoduje zagrożenie dla naszej skóry, która bez odpowiedniej pielęgnacji jest bardziej poddana na fotostarzenie, traci jędrność i przesusza się. 

Inspirujące DNA

Kosmetyki Genoxage X35/20 powstałe w oparciu o badania nad DNA, kompleksowo działają na wszystkie zmienne mające wpływ na starzenie się skóry, w szczególności dzięki połączeniu 20 składników aktywnych, zastosowanych w stężeniu do 35%, czyli znacznie powyżej średniej stosowanej w zwykłych kosmetykach. Powoduje to dodatkową aktywację genów odpowiadających za odbudowę skóry, m.in. poprawiając jej elastyczność i gęstość. W składzie preparatów znajdziemy m.in. kwas hialuronowy o trzech różnych masach cząsteczkowych, retinol, stabilizowana witamina C, enzymy naprawcze DNA, witamina E, składniki przeciwzapalne, przewciwobrzękowe i wiele innych. Na linię Genoxage X35/20 składa się między innymi krem Genoxage X35/20 COMPLEX PROGRAM.

Odbudowa i nawilżenie

Dzięki starannie opracowanej formule, krem zapewnia kompleksową kurację dla każdego typu skóry. Szybko i skutecznie działa z jednej strony na odbudowę i odnowę, z drugiej aktywuje, stymuluje oraz nawilża skórę. To doskonała baza dla kuracji przeciwstarzeniowej za pomocą pozostałych kosmetyków serii Genoxage X35/20. Kompozycja aktywnych składników, dzięki systematycznemu stosowaniu wpływa na przyspieszenie procesu odnowy komórkowej, poprawę elastyczności skóry i intensywnie ją nawilża. W efekcie skóra staje się gładka i miękka. Zaleca się stosowanie preparatu co najmniej trzy razy w roku – w szczególności wiosną, aby przywrócić skórę do życia po mroźnych miesiącach zimowych i przygotować ją na pierwsze promienie słońca.

 

 

Dystrybutorem kosmetyków Genoxage w Polsce jest firma POLMAX.

Kosmetyki Genoxage są dostępne m.in. w sklepie internetowym NeoLady:

http://sklep.neolady.pl/index.php?route=product/manufacturer/info&manufacturer_id=44

 

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Wiosenna odnowa – przygotuj swoją cerę na słoneczne dni! LIFESTYLE, Uroda - Wiosna jest doskonałym czasem na regenerację naszej skóry, ale także na odpowiednią pielęgnację przygotowującą cerę do lata i słonecznych dni.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy