Skarpety

Szczęśliwe stopy to zdrowe stopy

INFORMACJA PRASOWA Warszawa, 02.03.2017 SZCZĘŚLIWE STOPY TO ZDROWE STOPY! Esencją szczęścia jest pogoda ducha, umiejętność cieszenia się nawet najdrobniejszymi rzeczami, doceniania każdej chwili, bycie tu

INFORMACJA PRASOWA
Warszawa, 02.03.2017
SZCZĘŚLIWE STOPY TO ZDROWE STOPY!

Esencją szczęścia jest pogoda ducha, umiejętność cieszenia się nawet najdrobniejszymi rzeczami, doceniania każdej chwili, bycie tu i teraz. Bez względu na to, co sprawia Ci radość, czy jest to taniec, chodzenie po górach, czy może bieganie, do spełnienia prowadzą Cię Twoje stopy. Troszcząc się
o nie przez cały rok, dbasz by przez 365 dni uśmiech nie schodził z Twojej twarzy.
Zdrowe i zadbane stopy, czują się komfortowo każdego dnia, nic więc dziwnego, że mają wielki apetyt na nowe przygody. Wyjście do parku? Spacer w deszczu? Wspinanie się po drzewach? Bez względu na porę roku i pogodę są gotowe na nowe wyzwania!

Małe i większe radości
Czy może być coś przyjemniejszego od zabawy w kałuży? Podskoki, beztroskie rozchlapywanie wody są źródłem dziecięcej radości. A co sprawia, że dorosłe stopy są szczęśliwe? Wygoda, komfort, świeżość. Bez względu na wiek – duże znaczenie ma odpowiednio dobrane obuwie, ale ważniejsza jest pierwsza warstwa okrywająca stopy, czyli skarpetki. To dzięki nim można przemierzać długie dystanse bez ryzyka otarć czy odcisków.

Dotyk i komfort
Cały ciężar ciała skupia się na stopach, właśnie dlatego wymagają od nas szczególnej troski. Otulone skarpetą wykonaną z wysokiej jakości surowców, a zarazem przyjemną w dotyku, bez trudu przeprowadzą nas przez trudy nawet najbardziej intensywnego dnia.

– Zaletą skarpet WOLA jest wysoka jakość surowców, jak i wyjątkowa miękkość w dotyku, która chroni stopy w każdym obuwiu. Wykonane są z popularnej bawełny czesankowej, powszechnie znanej ze swojej wytrzymałości, niezależnie od częstotliwości używania. – wyjaśnia Karolina Kochańska, brand manager firmy Wola. Dodaje: zarówno zwolennicy ponadczasowej klasyki jak i osoby śledzące najnowsze trendy, znajdą w naszej ofercie coś dla siebie.

Kolorowe szaleństwo
Psycholodzy dostrzegają zależność pomiędzy kolorami, którymi się otaczamy, a towarzyszącym nam nastrojem, stanem duszy i ciała. Ogólna zasada mówi o tym, iż kolory jasne, ciepłe nastrajają nas pozytywnie, zaś ciemne i chodne barwy działają przygnębiająco i zniechęcająco.

Chcąc poprawić sobie nastrój lub ożywić klasyczną stylizację warto wybrać kolorowe skarpetki, lub postawić na te z oryginalnym wzorem. To sprawi, że za każdym razem gdy spojrzymy na nasze stopy – na naszej twarzy zagości uśmiech, a cały dzień upłynie nam w miłej atmosferze.
Firma Wola wytwarza wysokiej jakości skarpetki i rajstopy już od ponad 70 lat. Oferuje produkty dla dzieci, kobiet i mężczyzn. Można je kupić w sklepie firmowym na terenie zakładu produkcyjnego w Zduńskiej Woli, w sieci drogerii Rossmann, supermarketach Auchan i Carrefour oraz Adesso (Textilmarket). Możliwe są także zakupy online za pośrednictwem sklepu internetowego www.wola.pl. Dziecięca kolekcja Woli cieszy się powodzeniem nie tylko w kraju, ale także zagranicą. Od wielu lat produkty polskiej firmy eksportowane są m.in. do Włoch, Francji, Niemiec czy Szwecji. Więcej informacji: www.wola.pl.
Kontakt dla mediów: Dorota Steliga – tel. 512 949 039, e-mail [email protected]

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy