LIFESTYLE Uroda

Good Foot Podology. Nowa linia kosmetyków do pielęgnacji stóp od Delia Cosmetic

Data publikacji: 2017-03-15
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Good Foot Podology. Nowa linia kosmetyków do pielęgnacji stóp od Delia Cosmetic
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Delia Cosmetics wprowadza nowoczesną serię kosmetyków do kompleksowej pielęgnacji stóp – „Good Foot Podology”, które charakteryzują się zwiększoną ilością składników aktywnych.

Good Foot Podology. Nowa linia kosmetyków do pielęgnacji stóp od Delia Cosmetic LIFESTYLE, Uroda - Delia Cosmetics wprowadza nowoczesną serię kosmetyków do kompleksowej pielęgnacji stóp – „Good Foot Podology”, które charakteryzują się zwiększoną ilością składników aktywnych.

Zima to często ciężki sprawdziań dla pielęgnacji naszych stóp. Niesprzyjająca pogoda, zabudowane obuwie, grube skarpety – to wszystko na pewno powoduje, że stopy wymagają głębokiej regeneracji. Z pomocą przychodzi Delia Cosmetics i nowa linia Good Foot Podology.

To innowacyjne kosmetyki, które ułatwią regenerację, czy codzienną pielęgnację. Stosowane regularnie sprawią, że nawet najbardziej problematyczne stopy, będą zadbane i piękne. Każdy z produktów jest oznaczony odpowiednim numerem, który wskazuje na kolejne etapy strategii pielęgnacji, zaproponowanej przez Delia Cosmetics.

 

Na początku zabiegów regeneracyjnych, stopy będą wymagały odpowiedniego zmiękczenia. Należy do tego użyć kąpieli perełkowej do stóp z mocznikiem 45%. Tak wysokie stężenie tego składnika sprawi, że zrogowaciała skóra na stopach zostanie dogłębnie zmiękczona i dużo łatwiejsza do usunięcia. Taka kąpiel doskonale relaksuje
i przygotowuje stopy do dalszej pielęgnacji. Dokładnie oczyszczona skóra, będzie bardziej podatna na przyjęcie kolejnych składników. Po kąpieli warto wykonać masaż z użyciem peelingu do stóp. Zawarte w nim naturalne drobinki z pestek moreli, łupin orzecha włoskiego i migdałowca doskonale złuszczą martwy naskórek. Alantoina
i gliceryna wygładzi nam stopy, a masło Shea i witamina E dogłębnie je nawilży i odżywi.  Po takich zabiegach warto odpowiednio zabezpieczyć wypielęgnowane stopy. Na co dzień dobrze posmarować stopy kremem w piance, który pokryje je delikatną warstwą ochronną. Zawarty w produkcie skwalan zapobiegnie utracie wilgoci ze skóry. Krem ten to doskonała kontynuacja codziennych zabiegów pielęgnacyjnych. W razie potrzeby intensywnej regeneracji stóp, doskonałą propozycją jest maska wygładzająco-regenerującą. Należy ją wmasować w czyste
i suche stopy, a następnie założyć dołączone skarpetki. Najlepszy efekt osiągniesz, gdy pozostawisz maseczkę na całą noc. Delia Cosmetics przygotowała też ekspresowy żel do usuwania zrogowaceń, dzięki któremu szybko można przywrócić komfort swoim stopom.

Doskonale sprawdzi się w przypadku zmian wymagających intensywnego zmiękczania i złuszczania.
Zawarte w żelu kwasy hydroksylowe i wodorotlenek potasu usuwa zrogowacenia i nadaje jedwabistą gładkość stopom. Po tak kompleksowej pielęgnacji, efekt zdrowych i zadbanych stóp jest gwarantowany.  

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Good Foot Podology. Nowa linia kosmetyków do pielęgnacji stóp od Delia Cosmetic LIFESTYLE, Uroda - Delia Cosmetics wprowadza nowoczesną serię kosmetyków do kompleksowej pielęgnacji stóp – „Good Foot Podology”, które charakteryzują się zwiększoną ilością składników aktywnych.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy