LIFESTYLE Uroda

POLKI WOLĄ BRAZYLIANĘ

Data publikacji: 2016-08-16
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: POLKI WOLĄ BRAZYLIANĘ
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Jak wynika z ankiet przeprowadzonych w salonach depilacji woskiem, Polki w zdecydowanej większości stawiają na depilację brazylijską.

POLKI WOLĄ BRAZYLIANĘ LIFESTYLE, Uroda - Jak wynika z ankiet przeprowadzonych w salonach depilacji woskiem, Polki w zdecydowanej większości stawiają na depilację brazylijską.

Depilacja intymna Polek!

Depilacja intymna to najbardziej popularny i najczęściej wybierany zabieg w salonach depilacji woskiem Time for Wax. Klientki mają do wyboru trzy rodzaje depilacji: bikini klasyczne (depilacja, która polega na usunięciu owłosienia wyłącznie do linii majtek), bikini francuskie, czyli słynny „paseczek” oraz bikini brazylijskie. To ostatnie polega na całkowitym usunięciu owłosienia z okolic intymnych, zarówno z tyłu, jak i z przodu.

Statystyki pokazują, że Polki najczęściej wybierają depilację brazylijską. Aż 66% kobiet korzystających z depilacji woskiem to wierne fanki brazyliany. Większość z nich zgodnie twierdzi, że ten zabieg po prostu uzależnia! Po wyjściu z salonu czują się ładniejsze, mają lepszy humor, a niektóre z nich mówią, że czują się….SZCZUPLEJSZE! Te opinie jednoznacznie dowodzą, że depilację brazylijską wykonuje się nie tylko dla swoich partnerów, ale również dla siebie, aby poprawić swoje samopoczucie i podnieść poziom pewności siebie. Kolejną zaletą brazyliany jest fakt, że włoski odrastają dopiero po 3-4 tygodniach od depilacji. To ogromy komfort zapomnieć o maszynce i raz w miesiącu wpaść na krótki zabieg do profesjonalnego salonu.

W Time for Wax do depilacji intymnej stosuje się dwa rodzaje wosków: klasyczny wosk paskowy oraz bezpaskowy, produkowany na bazie wosku pszczelego Magic Wax. Jeżeli chodzi o ten drugi, to magiczna jest w nim nie tylko nazwa. To autorski wosk firmy Time for Wax. Ponieważ zrywa się go bez użycia pasków, sam moment wyrywania włosów jest bezbolesny. Poza tym zapobiega on powstawaniu podrażnień i jest szczególnie polecany dla delikatnej i wrażliwej skóry.

 

Z usług salonów depilacji Time for Wax obecnie można skorzystać w 7 lokalizacjach w Warszawie. W czerwcu powstały także dwa salony w Trójmieście – w Gdyni oraz w Gdańsku.

Pod koniec września planowane jest otwarte Time for Wax we Wrocławiu. 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
POLKI WOLĄ BRAZYLIANĘ LIFESTYLE, Uroda - Jak wynika z ankiet przeprowadzonych w salonach depilacji woskiem, Polki w zdecydowanej większości stawiają na depilację brazylijską.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy