LIFESTYLE Uroda

Eveline Cosmetics nowa linia kosmetyków do cery dojrzałej Lift Hybrid

Data publikacji: 2016-07-29
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Eveline Cosmetics nowa linia kosmetyków do cery dojrzałej Lift Hybrid
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Linia Lift Hybrid to seria kremów dostosowanych do potrzeb skóry w przedziale wiekowym: 40+, 50+,60+,70+ a także Krem-Korektor pod oczy i na powieki oraz Krem-Serum na twarz, szyję i dekolt.

Eveline Cosmetics nowa linia kosmetyków do cery dojrzałej Lift Hybrid LIFESTYLE, Uroda - Linia Lift Hybrid to seria kremów dostosowanych do potrzeb skóry w przedziale wiekowym: 40+, 50+,60+,70+ a także Krem-Korektor pod oczy i na powieki oraz Krem-Serum na twarz, szyję i dekolt.

Lift Hybrid to seria kremów dostosowanych do potrzeb skóry w przedziale wiekowym: 40+, 50+,60+,70+ a także Krem-Korektor pod oczy i na powieki oraz Krem-Serum na twarz, szyję i dekolt.

ULTRA-UJĘDRNIAJĄCY KREM AKTYWATOR MŁODOŚCI SKÓRY 40+ zapewnia wielowymiarowy efekt liftingu i odmłodzenia cery. Unikalna formuła łączy właściwości liftingującego kremu, silnie nawilżającego serum oraz punktowego korektora zmarszczek. ULTRA- WYGŁADZAJĄCY KREM–KOREKTOR ZMARSZCZEK + LIFTINGUJĄCE SERUM 50+ zapewnia kompleksowy efekt poprawy napięcia cery oraz redukcji utrwalonych zmarszczek.SILNIE NAPINAJĄCY KREM – KOREKTOR GŁĘBOKICH ZMARSZCZEK + ODŻYWCZE SERUM 60+ zapewnia wielowymiarowy efekt wzmocnienia struktury skóry oraz wypełnienia utrwalonych zmarszczek. INTENSYWNIE ODMŁADZAJĄCY  KREM – KOREKTOR GŁĘBOKICH ZMARSZCZEK + MULTI – REGENERUJĄCE SERUM 70+ zapewnia kompleksowy efekt regeneracji osłabionych struktur skóry. 

LIFTINGUJĄCY KREM-KOREKTOR ZMARSZCZEK do aplikowania na skórę pod oczami i na powieki, na bazie technologii hybrydowej działa jak dwa preparaty pielęgnacyjne: 1. ROLL-ON REDUKUJĄCY OPUCHNIĘCIA: dzięki zawartości skoncentrowanej kofeiny oraz ekstraktów ze świetlika i kasztanowca, błyskawicznie po aplikacji redukuje oznaki zmęczenia, stymuluje mikrokrążenie, likwiduje opuchnięcia i zwalcza cienie pod oczami. 2. LIFTINGUJĄCY KREM ANTI-AGE: formuła bogata w kolagen, peptydy, kwas hialuronowy, olejek sojowy i witaminę E, silnie napina skórę, przywraca jej jędrność i sprężystość oraz wypełnia zmarszczki i kurze łapki, nadając skórze gładkość i promienny wygląd. 

Wielofunkcyjna formuła innowacyjnego KREMU-MASKI NA TWARZ, SZYJĘ I DEKOLT  zapewnia spektakularny efekt poprawy wyglądu i kondycji skóry: silnie liftinguje i napina skórę, wzmacnia osłabione tkanki, redukuje widoczne oznaki utraty elastyczności oraz skutecznie rozjaśnia przebarwienia. 

Lift Hybrid to seria rewolucyjnych preparatów do cery dojrzałej, opracowanych na bazie przełomowej technologii multi-liftingu hybrydowego. Inteligentne formuły bogate w najnowszej generacji peptydy, kolagen, kwas hialuronowy i ekstrakt z algi koralowej, wykorzystują moc trzech profesjonalnych zabiegów o udowodnionej skuteczności w poprawie napięcia skóry i redukcji utrwalonych zmarszczek.

  

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Eveline Cosmetics nowa linia kosmetyków do cery dojrzałej Lift Hybrid LIFESTYLE, Uroda - Linia Lift Hybrid to seria kremów dostosowanych do potrzeb skóry w przedziale wiekowym: 40+, 50+,60+,70+ a także Krem-Korektor pod oczy i na powieki oraz Krem-Serum na twarz, szyję i dekolt.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Similar Posts