LIFESTYLE Uroda

Babski Dzień z Batiste

Data publikacji: 2016-03-24
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Babski Dzień z Batiste
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

W sobotę 12 marca na warszawskim Torwarze odbył się Babski Dzień – targi dla kobiet.

Babski Dzień z Batiste LIFESTYLE, Uroda - W sobotę 12 marca na warszawskim Torwarze odbył się Babski Dzień - targi dla kobiet.

W sobotę 12 marca na warszawskim Torwarze odbył się Babski Dzień – targi  dla kobiet. Marka Batiste specjalnie na tę okazję przygotowała stoisko, na którym profesjonalna stylistka wykonywała zainteresowanym Paniom fantazyjne fryzury przy użyciu produktów z nowej linii do stylizacji Batiste Stylist.

Babski Dzień to już trzecia edycja wydarzenia organizowanego na Torwarze w Warszawie. Są to jedyne w swoim rodzaju targi przeznaczone specjalnie dla kobiet. Całemu wydarzeniu towarzyszyły liczne warsztaty, wykłady, pokazy mody, a nawet bezpłatne badania USG piersi. Z roku na rok impreza cieszy się coraz większym zainteresowaniem – zarówno wśród uczestników, jak i firm prezentujących swoje stoiska. Tegoroczna edycja liczyła ponad stu wystawców. Na Babskim Dniu nie mogło zabraknąć marki Batiste.

Podczas targów każda z Pań na specjalnym stanowisku Batiste mogła za darmo skorzystać z usług profesjonalnej stylistki. Za pomocą produktów z nowej linii Batiste Stylist stylistka tworzyła chętnym Paniom piękne loki i stylowe fryzury w zaledwie kilka chwil. Produkty marki Batiste zostały docenione przez wszystkie kobiety poddające się stylizacji, a kolejka do stoiska była bardzo długa.

Zaletą produktów z nowej linii do stylizacji Batiste Stylist jest ich niezwykle szybka aplikacja. Podobnie jak w przypadku suchych szamponów produkty z nowej serii do stylizacji nakłada się na suche włosy, co znacznie skraca czas przygotowania pięknej fryzury. Dzięki produktom Batiste Stylist włosy bez obaw można poddawać kręceniu, prostowaniu i nabłyszczaniu przy ich jednoczesnym odświeżeniu i zwiększeniu objętości.

Podczas targów marka Batiste udowodniła, że niezależnie od czasu, miejsca czy stopnia świeżości włosów w zaledwie kilka chwil można stworzyć piękną i trwałą fryzurę – suche szampony marki Batiste zapewnią bowiem nadanie im świeżości, a produkty z nowej linii do stylizacji pozwolą na dowolne ułożenie i solidne utrwalenie.

Produkty z nowej linii do stylizacji Batiste Stylist będą również wykorzystane do kreowania fryzur modelek podczas najbliższej edycji Fashion Week Poland w Łodzi.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Babski Dzień z Batiste LIFESTYLE, Uroda - W sobotę 12 marca na warszawskim Torwarze odbył się Babski Dzień - targi dla kobiet.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy