LIFESTYLE Uroda

Coraz ciekawsze prezenty firmowe

Data publikacji: 2015-11-12
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Coraz ciekawsze prezenty firmowe
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Najnowsze badania dotyczące zachowań w mniejszych firmach jak i większych przedsiębiorstwach donoszą, iż coraz częściej pracownikom, jak również kluczowym klientom ofiarowane są niebanalne prezenty firmowe.

Coraz ciekawsze prezenty firmowe LIFESTYLE, Uroda - Najnowsze badania dotyczące zachowań w mniejszych firmach jak i większych przedsiębiorstwach donoszą, iż coraz częściej pracownikom, jak również kluczowym klientom ofiarowane są niebanalne prezenty firmowe.

W zapomnienie odchodzą już czasy, kiedy głównym sposobem promocji były niewielkie gadżety firmowe, na przykład w postaci długopisów czy nośników danych znanych jako pendrive. Dzisiaj prezenty bywają znacznie ciekawsze, określane mianem premium.

Coraz częściej jako prezent stosuje się na przykład organizowanie eventów dla pracowników jak i klientów bądź wspólne wyjazdy integracyjne, na przykład w góry, nad morze czy do ośrodków oferujących zabiegi pielęgnacyjne – medycyna estetyczna Kraków wkracza więc w nowy etap. Jak twierdzą przedstawiciele Jadore Instytut – profesjonalnego gabinetu kosmetycznego, który wśród oferty znalazł również miejsce na propozycje specjalnie dla firm, coraz więcej szefów decyduje się na wykupienie dla pracowników zabiegów kosmetycznych, które mają na celu nie tylko pozytywne oddziaływanie na ich wyglądu, ale przede wszystkim relaks i polepszenie samopoczucia.

Zdaniem pracowników Jadore Instytut, powodem zmiany podejścia i wyszukiwania coraz ciekawszych prezentów jest nie tylko chęć zaskoczenia i sprawienia drugiej osobie przyjemności, ale przede wszystkim świadomość jak dobry wygląd oraz samopoczucie wpływają na efektywność pracy w firmie i ogólny wizerunek. Liczba zainteresowanych zabiegami kosmetycznymi różnego rodzaju nieustannie wzrasta – jak wskazują dane instytutu, w stosunku do ubiegłego roku ilość samych firm korzystających z ich usług wzrosła o kilka procent. Wybór zabiegów zależny jest zazwyczaj od typu pracy – zdarzają się nawet firmy, które wykupują dla pracowników modelowanie sylwetki czy też decydują się na zabieg jakim jest redukcja tkanki tłuszczowej. Prognozuje się, że tendencja wzrostowa będzie się utrzymywała, w związku z czym dobre salony kosmetyczne będą miały „ręce pełne roboty”, a terminy trzeba będzie ustalać znacznie wcześniej.

Jak twierdzą właściciele firm, pracownicy jak i klienci bardzo doceniają tego rodzaju gesty – nierzadko wielu z nich marzyło o wybraniu się w podobne miejsce, ale nie pozwalał na to czas bądź fundusze. Posiadając rodziny, domy i mając wiele obowiązków zawsze jest coś ważniejszego. Dla szefów jednak najważniejsze jest to, aby pracownik przychodził do pracy zadowolony i dawał z siebie maksimum.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Coraz ciekawsze prezenty firmowe LIFESTYLE, Uroda - Najnowsze badania dotyczące zachowań w mniejszych firmach jak i większych przedsiębiorstwach donoszą, iż coraz częściej pracownikom, jak również kluczowym klientom ofiarowane są niebanalne prezenty firmowe.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy