Aktualności

Mister Polski Rafał Maślak poprowadzi targi ślubne

Warszawa, 28 października 2015 r.

Mister Polski Rafał Maślak poprowadzi targi ślubne!

Rafał Maślak, Mister Polski, blogger i model, już 28-29 listopada poprowadzi Targi Ślubne Wedding na Stadionie PGE Narodowym. Z tej okazji Maślak wziął udział w sesji zdjęciowej w której zagrał rolę… Jamesa Bonda jako pana młodego!

Prawdopodobnie niewielu kobietom trzeba przedstawiać Rafała Maślaka. Najprzystojniejszy polski mężczyzna, zdobywca tytułu Mister Poland 2014, bloger i model już 28-29 listopada 2015 poprowadzi w Warszawie największe Targi Ślubne Wedding. Maślak przez dwa dni będzie wprowadzał przyszłe pary młode w świat przygotowań do tego jedynego dnia. Jak przygotowuje się do tej roli? Właśnie wziął udział w specjalnej sesji zdjęciowej w której zagrał Jamesa Bonda w roli… pana młodego!

Efekty sesji będzie można obejrzeć już pod koniec listopada w kwartalniku Wedding, jednak już teraz zdradzamy jej kulisy. A przyszłe panny młode i fanki przystojnego Rafała Maślaka zapraszamy już 28-29 listopada na Targi Wedding na Stadionie PGE Narodowym, gdzie będzie można spotkać go osobiście!

Największe w Polsce Targi Ślubne Wedding 2015 w liczbach:

– 4000 m2 powierzchni wystawienniczej; największe targi ślubne, jedyne na Stadionie „PGE Narodowy” – komfortowo, przestronnie i nowocześnie, dla odwiedzających całodniowa niewielka opłata parkingowa
– 150 wystawców w tym wielu prezentujących swoją ofertę wyłącznie na Targach Ślubnych Wedding
– kilkanaście pokazów mody ślubnej najlepszych marek
– jedyny pokaz w Polsce kolekcji ślubnej mistrzowskiego duetu Paprocki & Brzozowski
– ponad 100 premier produktów
– ponad 1000 wzorów obrączek
– ponad 2000 wzorów zaproszeń
– kilkaset nagród w konkursach, dla pierwszych gości każdego dnia targów prezent niespodzianka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy