Moda

„Trick or treat…or t-shirt” – czyli moda na Halloween

Szczecin, 30 października 2015

„Trick or treat…or t-shirt” – czyli moda na Halloween

Dla osób, które nie są zwolennikami dosłownych stylizacji, projektantka Sylwia Majdan oraz „Hand Painted Club” stworzyli minimalistyczną koszulkę na halloweenowe party i nie tylko. Dostępne na www.sylwiamajdan.com od 30 października. Wersja limitowana.

Symbol czaszki króluje w modzie od 2003 roku, kiedy po raz pierwszy został użyty przez Aleksandra McQueena. I chociaż czaszka oznacza „przemijanie”, to paradoksalnie, moda na nią, nie mija od ponad dekady. Jeszcze kilka lat temu podkreślała mroczny styl i kojarzona była z nurtem punk, rock i metal. Dziś czaszka już nikogo nie odstrasza, wdarła się na salony i do codziennej mody. Koszulki, pierścionki, czapki – zdobi ubrania dorosłych i dzieci.
Ubrania Sylwii Majdan to czysta elegancja podkreślająca figurę. W swych projektach unika przepychu i zdobień, stawiając na minimalizm i prostotę. Chociaż sama lubi ubierać klientki w sukienki, to w ofercie nie brakuje koszulek, które są naturalnym uzupełnieniem garderoby każdej kobiety. T-shirty zaprojektowane przez nią najczaęściej zdobią motywy związane z miłością i kobietą.
Z kolei Wojtek, artysta mieszkający na co dzień w Londynie, świetnie odnajduje się w klimatach mroczniejszych jak i tych przesyconych kolorem i polyskiem. Pod własną marką „Hand Painted Club” projektuje ręcznie malowane koszulki, na których często używa akcentów organicznych i naturalistycznych, czerpiac inspiracje z przeroznych zrodel, od muzyki, sztuki po film.

Koszulka będzie idealnym dopełnieniem dżinsów, skórzanych szortów czy spódnicy. Wersja limitowana. Koszulki w kolorze – szarym i białym. Cena – 250. Dostępne na www.sylwiamajdan.com od dnia 30.10.2015.

Sylwia Majdan to polska projektantka mody, absolwentka Ekonomii na Uniwersytecie Szczecińskim oraz Akademii Sztuk Pięknych im. W. Strzemińskiego w Łodzi. Jako projektantka zadebiutowała w 2004 roku zostając półfinalistką prestiżowego konkursu Oskary Mody New Look. Od lat z powodzeniem łączy business z miłością do projektowania. W swoim Atelier tworzy niepowtarzalne wzory dla kobiet świadomych swojej siły. Bliska jest jej klasyka fasonów, wysoka jakość materiałów, dbałość o wykończenie i stonowana kolorystyka. Należy do grona projektantów, którzy wolą swoje klientki „ubierać”, niż „przebierać”.
Wojtek Grabalowski to polski artysta, absolwent Akademii Sztuki w Szczecinie oraz grafiki komputerowej w Londynie. Zalozyl on Hand Painted Club pod koniec 2014 ale od razu jego klienci docenili indywidualnosc i dbalosc o detale w kazdym recznie malowanym ubraniu. Kazda koszulka to jak unikatowy podpis dla jego klienta.
+

Czaszki bia_y 250

Czaszki szary 250 detal

Sylwia_Majdan_projektantka_mody

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy