Bielizna Moda

Jedwabne koszulki

Warszawa, 7 października 2015

Jedwabne koszulki w kolekcji Etam

Jedwab, najszlachetniejsza naturalna tkanina, od setek lat jest obiektem pożądania stylowych kobiet. Nie masz w swojej szafie nic jedwabnego? To dobry moment. Francuska ikona bielizny Etam właśnie wprowadziła mini kolekcję 4 jedwabnych nocnych koszulek w pięknych kolorach.

Znany jeszcze przed naszą erą, tworzony z kokonów jedwabnika, jedwab od zawsze był oczkiem w głowie kobiet ceniących sobie wysoką jakość i komfort noszenia. Mimo to kojarzy się z wysokimi cenami i niedostępnością dla przeciętnej fanki mody. Aż do teraz.

Ikona francuskiej bielizny Etam w ramach kolekcji jesienno-zimowej wprowadza do swoich salonów mini kolekcję jedwabnych koszulek nocnych. Dostępne w 4 bardzo stylowych kolorach: perłowym, koralowym, morskim i czarnym, wykończone są bardzo subtelną koronką przez co całość wygląda ultra elegancko i zmysłowo. Kolekcję promuje ambasadorka marki Etam, super modelka Natalia Vodianova.

Cena koszulki jedwabnej Etam to 159.90 PLN.

Etam_jedwab_pion-002-2015-10-14 _ 16_06_00-80

Etam_jedwabne_koszulki-001-2015-10-14 _ 16_06_00-80

O marce:

Marka Etam powstała z myślą o kobietach. Naszą misją jest dbanie, aby każda z Was nieustannie czuła się piękna i wyjątkowa. Codzienna dawka luksusu, dzięki zmysłowej i komfortowej bieliźnie oraz wysokiej jakości kosmetykom to prawdziwa „Beauty Therapy”. Poprawia samopoczucie i dodaje pewności siebie.

Etam powstało w 1916 roku i od lat jest ulubioną marką bieliźnianą Francuzek. W Polsce Etam posiada łącznie 13 butików w 8 miastach. W ofercie znajdują się: bielizna dzienna i nocna, stroje kąpielowe, akcesoria, rajstopy, odzież sportowa i kosmetyki. Nasze klientki mogą skorzystać z profesjonalnego brafittingu oraz makijażu wykonanego przez doświadczone konsultantki.

Ambasadorką Etam jest światowej sławy modelka Natalia Vodianova.

Obserwuj Etam na:

https://www.facebook.com/EtamPolska

https://instagram.com/etampolska

https://www.youtube.com/channel/UCyAF_sUU7mBHSf1LzjuLlog

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy