LIFESTYLE Uroda

Podaruj swojemu chłopakowi golarkę Braun Series 3 z technologią MicroComb

Data publikacji: 2015-09-25
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Podaruj swojemu chłopakowi golarkę Braun Series 3 z technologią MicroComb
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Jeśli jeszcze nie znalazłaś odpowiedniego prezentu na Dzień Chłopaka mamy dla Ciebie szybkie rozwiązanie! Szczególnie przydatne, jeśli Twój facet należy do grona tych spóźnialskich!

Podaruj swojemu chłopakowi golarkę Braun Series 3 z technologią MicroComb LIFESTYLE, Uroda - Jeśli jeszcze nie znalazłaś odpowiedniego prezentu na Dzień Chłopaka mamy dla Ciebie szybkie rozwiązanie! Szczególnie przydatne, jeśli Twój facet należy do grona tych spóźnialskich!

Już 30 września br. Dzień Chłopaka. Ty, jak co roku, ponownie stoisz przed pytaniem, co sprezentować ukochanemu. Marka Braun ma dla Ciebie pomysł, który z pewnością zadowoli Was oboje! To najnowsza golarka Braun Series 3 z technologią MicroComb. Dzięki golarce, Twój chłopak, szybciej niż kiedykolwiek wcześniej usunie swój zarost, dzięki czemu będziecie mieli więcej czasu na wspólne przyjemności – wyjście z przyjaciółmi, gotowanie, czy romantyczny spacer.

W czym tkwi sekret golarki? Braun Series 3 posiada technologię MicroComb. MicroComb to dwa rzędy cienkich, równomiernie rozmieszczonych wypustek wokół niezależnie środkowej przycinarki, która znajduje się na środku głowicy golarki. Przy każdym pociągnięciu wypustki wyłapują oraz naprowadzają dłuższy zarost na ostrze przycinarki, która przycina dłuższy zarost. Następnie, krótsze już włoski są całkowicie usuwane przez folię tnącą. Dzięki dokładnemu przycięciu dłuższych włosów na samym początku golenia, cały proces trwa krócej. Jednocześnie zmniejsza się ryzyko występowania podrażnień ponieważ Twój mężczyzna wykonuje mniejszą liczbę ruchów golarki po skórze. W rezultacie jego twarz jest idealnie ogolona, a on gotowy do wspólnego wyjścia!

Golarka Braun Series 3:

posiada technologię MicroComb, która sprawia, że golenie jego zarostu jest szybsze niż kiedykolwiek wcześniej, a Wy macie więcej czasu dla siebie,
daje gwarancję gładkiej skóry Twojego chłopaka, bez żadnych podrażnień,
zapewnia elastyczny system golenia, dzięki któremu golarka dostosuje się  do konturów twarzy Twojego mężczyzny, 
gumowana strefa uchwytu zapewnia mu bezpieczne prowadzenie golarki,
posiada trymer do długich włosów, więc daje możliwość modelowania wąsów i baków,
oferuje rozwiązanie Wet&Dry, dzięki któremu z golarki będzie mógł korzystać także pod prysznicem,
istnieje możliwość wybrania modelu posiadającego bazę Clean&Charge, która zadba o czystość i higienę urządzenia.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Podaruj swojemu chłopakowi golarkę Braun Series 3 z technologią MicroComb LIFESTYLE, Uroda - Jeśli jeszcze nie znalazłaś odpowiedniego prezentu na Dzień Chłopaka mamy dla Ciebie szybkie rozwiązanie! Szczególnie przydatne, jeśli Twój facet należy do grona tych spóźnialskich!
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy