LIFESTYLE Uroda

Orientalny sposób na piękno

Data publikacji: 2015-09-16
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Orientalny sposób na piękno
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Szukając sposobów na poprawę kondycji skóry i walkę ze zmarszczkami często poszukujemy nowych rozwiązań. Powinniśmy jednak pamiętać również o zdobyczach medycyny, które przez wieki potwierdzały swoją skuteczność.

Orientalny sposób na piękno LIFESTYLE, Uroda - Szukając sposobów na poprawę kondycji skóry i walkę ze zmarszczkami często poszukujemy nowych rozwiązań. Powinniśmy jednak pamiętać również o zdobyczach medycyny, które przez wieki potwierdzały swoją skuteczność.

Szukając sposobów na poprawę kondycji skóry i walkę ze zmarszczkami często poszukujemy nowych rozwiązań. Z reguły jest to słuszny kierunek – w końcu medycyna estetyczna jest jedną z silniej rozwijających się dziedzin i warto korzystać z nowych, ciekawych zabiegów. Powinniśmy jednak pamiętać przy tym również o wcześniejszych tradycjach i zdobyczach medycyny, które przez wieki potwierdzały swoją skuteczność. Dzięki takiemu połączeniu możliwym staje się uzyskanie naprawdę spektakularnych efektów.

Osiągniecia medycyny orientalnej, opartej na wielowiekowej tradycji Dalekiego Wschodu, wykorzystywane są w wielu krajach. Jednym z nich jest Korea Południowa, która od lat ma opinie pioniera w zakresie medycyny estetycznej. Tam też zostały opatentowane pierwsze systemy nici PDO, które w ostatnich latach zdobyły ogromną popularność również w Europie.

Wśród systemów tych znajduje się również metoda HanBang (Han – Korea lub Orient, B to Bang czyli piękno). Czym różni się ona od pozostałych? Doktor Lee Hyun Chul, wykonujący zabiegi metodą Hanbang (dostępną w YONELLE Zwolińska Beauty Institute) uważa, że dobra kondycja skóry zależy w dużej mierze od kondycji całego ciała, dlatego też zabieg  HanBang  ma 3 części:

Korekta kośćca

W medycynie orientalnej kręgosłup to najważniejsza część ciała, każda jego wada lub zniekształcenie powoduje zmiany w  całym organizmie. Wszystkie zabiegi estetyczne poprzedzane  są więc zawsze korektą wad postawy, czyli korektą kośćca, która wprowadza organizm w stan równowagi przygotowujący go do zabiegu estetycznego.

Akupunktura

Medycyna orientalna już od wielu wieków używała igieł do akupunktury w celu leczenia wielu schorzeń, a także do poprawy piękna skóry. Dlatego też współczesne zabiegi estetyczne HanBang również wykorzystują ten tradycyjny element. Podczas zabiegu wykorzystuje się igły, z których każda ma swoją mezonić pozostającą w ciele do rozpuszczenia. Ich zadaniem jest  stymulacja organizmu w punkcie ich wprowadzenia.

Nici PDO

Ostatnim etapem jest zabieg estetyczny, czyli aplikacja nici PDO. Są one materiałem całkowicie bezpiecznym, kompatybilnym z naszym organizmem, rozpuszczającym się  w około 6 miesięcy po implantacji. Tajemnica wyjątkowości efektów HanBang tkwi w opartej o medycynę Wschodu metodzie implantacji  prostych nici  typu mezo, służących do ujędrniania skóry oraz zaawansowanych technologicznie nici haczykowych i wypełniaczowych. Podstawowym, najczęściej wykonywanym i najbardziej spektakularnym zabiegiem jest lifting twarzy, ale za pomocą HanBang można wykonywać również inne zabiegi ze świetnym rezultatem:  lifting szyi wraz z likwidacją bruzd i zmarszczek   poziomych,  wygładzenie bruzd poziomych na czole i glabelli, uniesienie brwi,  likwidacja kurzych łapek, podniesienie i ujędrnianie pośladków, ujędrnienie brzucha, ramion, ud, zabiegi intymne.

Zabiegi HanBang, dzięki połączeniu elementów tradycyjnych oraz współczesnych osiągnięć medycyny, jakimi są nici PDO, pozwalają uzyskać znakomity efekt liftingu, bez rekonwalescencji koniecznej po zabiegach chirurgicznych.

 

Zabiegi HanBang można wykonać w Yonelle Zwolińska Beauty Institute www.instytut.yonelle.pl

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Orientalny sposób na piękno LIFESTYLE, Uroda - Szukając sposobów na poprawę kondycji skóry i walkę ze zmarszczkami często poszukujemy nowych rozwiązań. Powinniśmy jednak pamiętać również o zdobyczach medycyny, które przez wieki potwierdzały swoją skuteczność.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy