Uroda

Zabieg łączony Thermage i Fraxel

Dążenie do zachowania młodego wyglądu to coraz bardziej powszechne na świecie zjawisko. Półki w drogeriach uginają się pod ciężarem nowości kosmetycznych, które mają likwidować zmarszczki, przebarwienia, a także ujędrniać skórę i dodawać jej blasku. Jeśli jednak nie dajemy wiary w skuteczność tych kosmetycznych „cudów” i szukamy niezawodnej alternatywy dla chirurgii plastycznej, możemy skorzystać z najnowszych osiągnięć dermatologii estetycznej i zdecydować się na zabieg łączony Thermage i Fraxel.

Terapia łączona z wykorzystaniem tych dwóch urządzeń daje niesamowite efekty w przypadku utraty elastyczności skóry, zmian barwnikowych, zmarszczek i innych widocznych oznak starzenia. Połączenie tych dwóch zabiegów stymuluje odbudowę kolagenu jak również wpływa na odnowę wierzchniej warstwy skóry, poprawiając tym samym jej strukturę i koloryt.

Obie technologie są nieinwazyjne i zapewniają bezpieczeństwo i wysoką skuteczność. Zabiegi Thermage i Fraxel mogą być wykonywane na wszystkich partiach ciała i na każdym rodzaju skóry bez względu na jej wiek i koloryt. Po zabiegach skóra jest zdecydowanie bardziej napięta, staje się gładsza i jaśniejsza. Nieablacyjny charakter zabiegów pozwala na bardziej komfortowe, bezpieczniejsze i szybsze leczenie – w porównaniu do tradycyjnych metod ablacyjnych, nie wspominając o zabiegach chirurgicznych.

Pierwsze efekty zabiegów Thermage i Fraxel można zauważyć już w krótkim czasie, jednak pełne rezultaty pojawiają się stopniowo w ciągu kolejnych kilku miesięcy. Dzięki temu efekt tego nieinwazyjnego „liftingu” jest bardziej naturalny.
Zabiegi Thermage i Fraxel mogą być wykonywane wyłącznie przez odpowiednio przeszkolony personel medyczny w gabinetach medycyny estetycznej. Zanim zdecydujemy się na jakikolwiek zabieg, najpierw powinniśmy skonsultować się z dermatologiem, aby ustalić, czy dana metoda leczenia jest faktycznie najbardziej odpowiednia dla naszej skóry.
Z: http://www.pressoffice.pl/kobieta,t981648425?more=401347099

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy