LIFESTYLE Uroda

Stań przed światem wyglądając i czując się świetnie

Data publikacji: 2015-04-30
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Stań przed światem wyglądając i czując się świetnie
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Na skutki starzenia szczególnie narażony jest obszar twarzy. Na pomoc przychodzi gama produktów marki Juvéderm® opartych na technologii VYCROSS™: VOLBELLA®, VOLUMA® i VOLIFT®.

Stań przed światem wyglądając i czując się świetnie LIFESTYLE, Uroda - Na skutki starzenia szczególnie narażony jest obszar twarzy. Na pomoc przychodzi gama produktów marki Juvéderm® opartych na technologii VYCROSS™: VOLBELLA®, VOLUMA® i VOLIFT®.

Niech Twoje ożywione odbicie ukaże to, co w Tobie najlepsze − już teraz!

Oczy mogą zdradzać, kim jesteśmy, ale nie powinny ujawniać naszego wieku. Są tym obszarem Twojej twarzy, na którym skupiają się spojrzenia innych osób, i pierwszym, na którym zauważamy oznaki starzenia się. Zabiegi wypełniające do twarzy z zastosowaniem produktów Juvéderm® w różnej postaci umożliwiają wygładzenie skóry wokół oczu i jej pełną rewitalizację. Dzięki temu świat zobaczy prawdziwą Ciebie − młodzieńczą, pełną energii, wspaniałą!

Lifting bez skalpela

Młodo wyglądająca twarz charakteryzuje się okrągłymi konturami, wysoko położonymi kośćmi policzkowymi i dobrze zarysowaną linią szczęki. Między policzkami a krawędziami nosa rozciągają się gładkie krzywizny bez zagłębień. W procesie starzenia tkanki miękkie twarzy tracą swoją objętość. Również skóra traci elastyczność, a wtedy daje o sobie znać siła ciążenia. Skóra zaczyna obwisać, pociągając rysy twarzy ku dołowi. Zabiegi z użyciem preparatów Juvéderm® uzupełniają utraconą objętość skóry, pozwalając na odtworzenie młodzieńczej krzywizny policzków, a także na ich podniesienie i ujędrnienie.

Dlaczego Juvéderm®?

Każdy produkt w postaci żelu o delikatnej konsystencji to rozwiązanie dla określonego problemu poprzez wygładzenie linii lub zmarszczek albo subtelne zwiększenie objętości. Lekarz wstrzykuje preparat do wnętrza skóry. Żel wypełnia linie i zmarszczki, a także subtelnie zwiększa objętość skóry. Zawarty w żelu kwas hialuronowy wiąże wodę. W zależności od rodzaju zabiegu i użytego produktu rezultaty mogą utrzymywać się nawet przez 18 miesięcy. Preparaty Juvéderm® zawierają również w swoim składzie lidokainę, będącą środkiem znieczulającym, dzięki któremu zabieg jest bardziej komfortowy. O skuteczności wypełniaczy Juvéderm® świadczy też po raz trzeci z rzędu przyznany tytuł „Dobra Marka 2014 – Jakość, Zaufanie, Renoma”.

Juvéderm® − wypełniacze, którym możesz zaufać

Juvéderm® to gama posiadających znak CE wyrobów medycznych o różnych specyfikacjach i parametrach technicznych. Zawsze zaleca się odbycie konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem, który pomoże wybrać z gamy Juvéderm® produkt właściwy dla indywidualnych potrzeb pacjenta. Przed zabiegiem zapoznaj się z instrukcją używania wyrobu medycznego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Stań przed światem wyglądając i czując się świetnie LIFESTYLE, Uroda - Na skutki starzenia szczególnie narażony jest obszar twarzy. Na pomoc przychodzi gama produktów marki Juvéderm® opartych na technologii VYCROSS™: VOLBELLA®, VOLUMA® i VOLIFT®.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy