Aktualności

Modowe atrakcje podczas urodzin Portu Łódź

Materiał prasowy Łódź, 26 marca 2015 r. Modowe atrakcje podczas urodzin Portu Łódź Trwa wielkie odliczanie do 5. urodzin Portu Łódź. Już w najbliższy weekend

Materiał prasowy
Łódź, 26 marca 2015 r.

Modowe atrakcje podczas urodzin Portu Łódź

Trwa wielkie odliczanie do 5. urodzin Portu Łódź. Już w najbliższy weekend centrum odwiedzi plejada polskich gwiazd, a na klientów czekać będzie mnóstwo atrakcji. Jedną z nich będą modowe spotkania ze znaną stylistką Mają Sablewską oraz finalistą programu Top Model – Mateuszem Jarzębiakiem „Góral”.

Port Łódź to ważne miejsce na modowej mapie Łodzi. Skupia bowiem kilkadziesiąt najpopularniejszych sklepów odzieżowych i oferuje szereg modowych atrakcji dla swoich klientów. Najbliższa została zaplanowana na niedzielę 29 marca. Podczas 5. urodzin Portu Łódź odbędą się bowiem spotkania z ekspertami w dziedzinie mody i stylu oraz profesjonalistami z branży modowej.

Poznaj najnowsze trendy

W niedzielę, o godz. 12.00 na scenie głównej, zlokalizowanej w Atrium Portu Łódź, pojawi się Maja Sablewska, która przedstawi trendy na wiosnę i lato 2015, a następnie rozpocznie „polowanie” na najciekawsze stylizacje klientów centrum, które będą prezentowane na scenie. Od godz. 15:50 w kąciku gwiazd przy sklepie Saturn, będzie można zrobić sobie zdjęcie ze znaną stylistką, a o 16:25 przy Leroy Merlin, otrzymać jej autograf i porozmawiać o modzie.

W poszukiwaniu modeli i modelek

Podczas urodzinowej niedzieli, Port Łódź odwiedzi także finalista programu Top Model – Mateusz Jarzębiak „Góral”. Znany model zachęci klientów do udziału w warsztatach modelingu i opowie o swoich doświadczeniach w pracy przed kamerą i obiektywem. Wszyscy chętni będą mogli porozmawiać Z Mateuszem od 13:20 w kąciku gwiazd przy Leroy Melrin oraz zrobić sobie z nim zdjęcie od 15:30 w kąciku gwiazd przy Saturnie.

Plejada gwiazd

Obok Mai Sablewskiej i Mateusza Jarzębiaka „Góral” w niedzielę Port Łódź odwiedzi także Maciej Musiał oraz duet Donatan i Cleo.

W sobotę natomiast pojawią się: Magda Gessler, Natalia Siwiec, Kuba Wesołowski oraz Margaret. Dwudniową imprezę urodzinową poprowadzi znana prezenterka telewizyjna Paulina Sykut-Jeżyna.

Więcej informacji znaleźć można na stronie http://www.portlodz.pl/

________________________________________
O Porcie Łódź:
Port Łódź wraz ze strategicznym partnerem sklepem IKEA, jest największym podmiejskim Centrum Handlowym w regionie. Przejrzyście rozplanowany parterowy budynek został tak zaprojektowany, aby stworzyć najbardziej przyjazne warunki do robienia zakupów i spędzania czasu. Dogodne zagospodarowanie przestrzeni dopełniło nowatorskie Patio, czyli strefa rekreacyjno-handlowa o powierzchni 7 000 m² ze sceną, fontanną i strefami zabaw dla dzieci. Podobnie jak na miejskim skwerze nasi Klienci mogą tu odpocząć, spotkać się z przyjaciółmi, czy też aktywnie spędzić czas z dziećmi.

Doskonała lokalizacja Portu, otoczona siatką połączeń komunikacyjnych, zapewnia łatwy dostęp do najlepszych sklepów, restauracji, kawiarni i butików z modą.

O Inter IKEA Centre Polska:
Inwestorem i deweloperem projektu Port Łódź jest Inter IKEA Centre Polska S.A., należąca do grupy IKEA. Firma istnieje na polskim rynku od 1988 roku. Podstawowym celem jej działalności jest przygotowanie, realizacja i kompleksowa obsługa własnych inwestycji komercyjnych. Obok IKEA w należących do IICP centrach handlowych można znaleźć liczne sklepy oferujące zróżnicowany asortyment. Obecne są przede wszystkim inne znane marki oferujące produkty wyposażenia wnętrz oraz marki odzieżowe.

Nasze centra handlowe znajdują się w największych polskich miastach: Warszawie (Janki, Targówek, Wola), Gdańsku, Wrocławiu, Katowicach, Łodzi oraz w Poznaniu.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy