Buty

Z męskiej szafy na wiosenny spacer – sztyblety Nessi

Z męskiej szafy na wiosenny spacer – sztyblety Nessi Tej wiosny modna jest… wygoda. Trendy z ulicy podbijają wybiegi i nikt już nie musi wybierać

Z męskiej szafy na wiosenny spacer – sztyblety Nessi

Tej wiosny modna jest… wygoda. Trendy z ulicy podbijają wybiegi i nikt już nie musi wybierać między komfortem a stylowym lookiem. Fanki niebotycznych obcasów zawsze miały z górki, ale teraz także wierne miłośniczki płaskiej podeszwy mają w czym wybierać. Sztyblety niczym z męskiej szafy przeżywają swój renesans komponując się zarówno z eleganckimi jak i swobodnymi streetowymi stylizacjami.

Na czym polega ich fenomen? Sztyblety, to krótkie botki na płaskiej podeszwie. Jako że ich korzeni można doszukiwać się w butach do jazdy konnej, mają prosty krój i zazwyczaj stonowaną kolorystykę. Jednak ich moc leży gdzie indziej. Te ponadczasowe i jakże uniwersalne buty o klasycznej, szlachetnej linii podbijają szafy miłośniczek mody dzięki swojej niezaprzeczalnej, minimalistycznej elegancji. Skóra, perfekcyjne wykończenie to ich atuty.

Od kilku sezonów marka obuwnicza Nessi świetnie odnajduje się w tym nurcie, proponując w swojej ofercie szeroki wybór modeli sztybletów utrzymanych przede wszystkim w odcieniach czerni, głębokiego brązu i granatu. Nawet najbardziej wymagającym Klientkom gwarantuje niemały wybór najmodniejszych modeli. Eleganckiego sznytu dodają kolekcji zgrabnie wyprofilowane czubki, precyzyjnie wykończone i zaakcentowane szwy oraz metaliczne suwaki. Te ostatnie wspaniale będą korespondowały z wyrazistą biżuterią, bez której nie obędzie się w tym sezonie żadna stylizacja.

Zgodnie z hasłem „buty są dla nas najważniejsze”, wszystkie modele obuwia Nessi powstają z materiałów dobieranych z najwyższą starannością. Potwierdza to także fakt, że na ostatnim pokazie zjawiło się wiele znanych twarzy, które od lat nieprzerwanie podziwiają kolejne kolekcje, w tym Olga Borys, Ewa Gawryluk czy Oliwia Angerstein. Wszystkich zainteresowanych zarówno sztybletami jak i innymi modelami obuwia z najnowszej wiosennej kolekcji marki Nessi zapraszamy na stronę internetową www.nessi.com.pl, gdzie w zakładce showroom można już oglądać pełną wiosenną ofertę, a praktyczna wyszukiwarka pomoże znaleźć najbliższy sklep.

www.nessi.com.pl
www.facebook.nessi.com.pl

61005 czarny7 GCZL (2) 272zl

61005 czarny 14 GZL (2) 272zl

61005 granat19 LU (2) 272zl

61105 czarny19 zloty (2) 257zl

style_01

style_02

style_03

style_04

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy