Moda moda damska Moda dla pań

Jessica Mercedes Kirschner pastelowe kolory i pudrowo-różowa bluza

Jessica Mercedes dla River Island
– bluza projektu blogerki już 22 maja w sprzedaży

„Strasznie się cieszę, że River Island zaprosiło mnie jako jedyną blogerkę z Polski i jedną z sześciu z całego świata, żeby coś zaprojektować. Fajnie, że to ja wygrałam ten projekt. Dzięki aktywności moich fanów zostawiliśmy w tyle konkurencję m.in. ze Stanów. Bardzo im za to dziękuję!”

W październiku ubiegłego roku brytyjska marka River Island ogłosiła międzynarodowy konkurs dla blogerek. Sześć dziewczyn otrzymało proste, basicowe bluzy – zadaniem było ich spersonalizowanie i stworzenie wyjątkowego modelu. Z liczbą ponad 8 tysięcy polubień na Facebooku i Instagramie zwyciężczynią konkursu została Jessica Mercedes Kirschner. Bluzy jej projektu trafią do sprzedaży w River Island już 22 maja!

Co stanowiło inspiracje dla stworzenia bluzy?
Wiedziałam, że bluza będzie w sprzedaży dopiero za pół roku, dlatego przeglądałam wszystkie pokazy mody, żeby nawiązać w tym programie do trendów wiosennych. Bazą były kolory pastelowe, a pudrowo-różowa bluza idealnie się w to wpisała. Wypatrzyłam, że bardzo znane będą prześwity, więc stwierdziłam, że wszyję taką siatkę na poziomie rąk i bioder. Ozdobiłam też bluzę złotymi ćwiekami, które bardzo lubię i są charakterystyczne dla mojego stylu. Przy projektowaniu myślałam o tym, żebym mogła założyć bluzę i do dżinsów, ale też na jakąś wystawną imprezę. Dzięki temu jest uniwersalna – można ją założyć i na całe wyjście i do szkoły.

Jak wskazywał sam proces wykonania bluzy? Robiłaś to ręcznie czy zaangażowałaś do pracy profesjonalistów?
Bluzę robiłam na obecną chwilę. Na początku wszyłam tylko czarną siatkę, ale stwierdziłam, że to zbyt minimalistycznie jak dla mnie. Miałam akurat przy sobie worek złotych ćwieków, więc przez całą drogę pociągiem z Poznania do Warszawy przybijałam ćwieki z dwoma chłopakami
z przedziału 😉

Jak się czujesz z myślą, że dzięki swojemu projektowi pokonałaś popularne blogerki z 5 innych krajów?
Szczerze? Ze względu na całą konkurencję oraz fakt, że jest to projekt międzynarodowy wcale nie spodziewałam się, że wygram. Byłam jedna, że blogerzy z bardziej modowych krajów, takich jak Francja, Włochy czy Stany Zjednoczone, zwyciężą ten konkurs. A tu niespodzianka – wygrała dwudziestolatka z Polski! Moi kochani fani uwierzyli we mnie i dali mi wygrać ten projekt, jestem im za to bardzo wdzięczna, dlatego zorganizujemy dla nich wraz z River Island kilka prezentów w postaci bluz, spotkanie na przedpremierowej sprzedaży oraz specjalne wejściówki na imprezę w Temat Rzeka.

Bluza zaprojektowana przez Jessicę trafi do limitowanej sprzedaży już 22 maja.
Promować będzie ją impreza w warszawskim klubie „Temat Rzeka”.

655743_main-001-2014-05-19 _ 15_40_07-70

Jessica Mercedes dla River Island-002-2014-05-19 _ 15_40_00-70

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy