Moda

Agata Trzebuchowska wybrała buty PRIMAMODA na Galę wręczenia Oscarów

Agata Trzebuchowska wybrała buty PRIMAMODA na Galę wręczenia Oscarów! Agata Trzebuchowska, odtwórczyni głównej roli w nagrodzonym Oscarem filmie „Ida” wystąpiła na czerwonym dywanie w długiej,

Agata Trzebuchowska wybrała buty PRIMAMODA na Galę wręczenia Oscarów!

Agata Trzebuchowska, odtwórczyni głównej roli w nagrodzonym Oscarem filmie „Ida” wystąpiła na czerwonym dywanie w długiej, granatowej sukni. Niebanalną stylizację marki Horror!Horror! dopełniły szpilki PRIMAMODA w klasycznym, beżowym odcieniu.
Eleganckie, wiosenne czółenka marki PRIMAMODA idealnie uzupełniły Oscarowy look Agaty Trzebuchowskiej. Aktora postawiła na elegancką, grantową suknię z koronkowymi wstawkami, stylizację dopełniła klasyczną kopertówką oraz biżuteryjną opaską. Wszystkie elementy doskonale ze sobą współgrały, a sama kreacja świetnie podkreśliła urodę aktorki.

PRIMAMODA nie po raz pierwszy towarzyszy aktorce na czerwonym dywanie. Podczas rozdania Złotych Globów 2015 Trzebuchowska wybrała granatowe baleriny PRIMAMODA na delikatnym, biżuteryjnym obcasie.

Nowa kolekcja PRIMAMODA to nowoczesne fasony i luksusowe włoskie skóry, które gwarantują jakość i wygodę. W ofercie marki znalazły się sandałki, szpilki czy botki zarówno w najpopularniejszych, soczystych kolorach, jak też w zdecydowanych odcieniach fuksji, mięty czy naturalnym brązie.

PRIMAMODA_OSCARY

Ceny obuwia wahają się od 299 zł do 1299 zł.
Więcej informacji www.primamoda.com.pl

*kolaż PRIMAMODA

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy