LIFESTYLE Uroda

Stacja z Paczką: zakupy w Rossmann z dostawą na Stacje Paliw ORLEN

Data publikacji: 2015-02-17
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Stacja z Paczką: zakupy w Rossmann z dostawą na Stacje Paliw ORLEN
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Mieszkańcy całego kraju mogą już wygodnie i w dowolnym czasie odbierać – na jednej z około 860 Stacji Paliw ORLEN – zakupy z internetowej drogerii Rossmann. Usługa dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Stacja z Paczką: zakupy w Rossmann z dostawą na Stacje Paliw ORLEN LIFESTYLE, Uroda - Mieszkańcy całego kraju mogą już wygodnie i w dowolnym czasie odbierać – na jednej z około 860 Stacji Paliw ORLEN – zakupy z internetowej drogerii Rossmann. Usługa dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Mieszkańcy całego kraju mogą już wygodnie i w dowolnym czasie odbierać – na jednej z około 860 Stacji Paliw ORLEN – zakupy z internetowej drogerii Rossmann. Usługa dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. To efekt współpracy między operatorem usługi Stacja z Paczką i Rossmann Polska.

E-zakupy z drogerii Rossnet docierają na wybraną Stację Paliw ORLEN w ciągu 24 godzin od momentu nadania, a więc w czasie nie dłuższym niż tradycyjne dostawy kurierskie. Status przesyłki można monitorować na stronie www.stacjazpaczka.pl. O możliwości odbioru klient jest powiadamiany przez SMS. Koszt dostawy za pośrednictwem Stacji z Paczką wynosi zaledwie 10 zł przy przesyłce płatnej z góry i 12 zł przy dostawie za pobraniem.

– „Stacja z Paczką stanowi idealne rozwiązanie zwłaszcza dla tych, którzy nie mogą oczekiwać na kuriera przez kilka godzin pod konkretnym adresem. Jest to komfortowa usługa nie tylko dla zmotoryzowanych, bo Stacje Paliw ORLEN są zlokalizowane zarówno przy trasach, jak i drogach osiedlowych oraz w ścisłych centrach dużych miast i mniejszych miejscowości” – podkreśla Damian Puczyński, prezes firmy Dazumi, operatora Stacji z Paczką.

Usługa doręczania zakupów z internetowej drogerii Rossmann na wybrane Stacje Paliw ORLEN jest dostępna od 11 lutego, tj. od dnia uruchomienia e-sklepu Rossnet na stronie www.sklep.rossnet.pl.

O Stacji z Paczką:

Stacja z Paczką to całodobowa usługa nadawania i odbierania przesyłek na około 860. Stacjach Paliw ORLEN w całej Polsce, działająca według modelu multibrokera usług kurierskich.

Stacja z Paczką dostarcza przesyłki w oparciu o trzy modele obsługi kurierskiej. Pozwala na nadawanie przesyłek z dowolnych punktów w Polsce z opcją odbioru na Stacjach Paliw ORLEN oraz umożliwia firmom i osobom fizycznym wysyłanie paczek ze stacji paliw na dowolny adres w kraju lub za granicą. Zapewnia również standardową obsługę kurierską klientów indywidualnych i firm.

Usługa jest dostępna na rynku od września 2014 roku. Operatorem i integratorem technicznym Stacji z Paczką jest Dazumi sp. z o.o. – firma oferująca od 2007 roku nowoczesne rozwiązania technologiczne dla rynku e-commerce oraz branży logistycznej. Spółka działa również jako operator pocztowy świadczący usługi we współpracy z największymi firmami przewozowymi na świecie.

Stacja z Paczką jest innowacyjnym rozwiązaniem na polskim rynku, funkcjonującym w oparciu o sprawdzony model logistyczny dostępny w krajach Europy Zachodniej czy Stanach Zjednoczonych. Nadawanie i odbiór przesyłek w punkcie jest najszybciej rozwijającą się usługą logistyczną na świecie i najczęściej wybieraną formą dostaw paczek m.in. w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji czy Belgii.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Stacja z Paczką: zakupy w Rossmann z dostawą na Stacje Paliw ORLEN LIFESTYLE, Uroda - Mieszkańcy całego kraju mogą już wygodnie i w dowolnym czasie odbierać – na jednej z około 860 Stacji Paliw ORLEN – zakupy z internetowej drogerii Rossmann. Usługa dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Similar Posts