Moda

Nowoczesna grafika i najwyższa jakość – limitowana edycja T-shirtów Sold Michała Szulca

Informacja prasowa Warszawa, 22 stycznia 2015 Nowoczesna grafika i najwyższa jakość – limitowana edycja T-shirtów Sold Michała Szulca Michał Szulc w duecie z marką Destrology

Informacja prasowa
Warszawa, 22 stycznia 2015

Nowoczesna grafika i najwyższa jakość – limitowana edycja T-shirtów Sold Michała Szulca

Michał Szulc w duecie z marką Destrology stworzyli limitowane T-Shirty z unikalną ilustracją w motywy zwierzęce. Graficzny wzór nawiązujących do bieżących tendencji został przeniesiony na charakterystyczną konstrukcję. Koszulki dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: optycznej bieli i głębokiej czerni. Znaleźć je można wyłącznie w sklepie internetowym marki SOLD be-sold.com.

Istotną rolę w kolekcji SOLD na sezon wiosna-lato 2015 odgrywa dobór materiałów: uwagę przykuwają charakterystyczne zadrukowane biało-czarne tkaniny i dzianiny czy bordowe moro, które w przełożeniu na proste formy wychodzą na pierwszy plan. Tak samo jest w przypadku T-Shirt’ów SOLD. Jednak oryginalna grafika stworzona przez markę DESTROLOGY to nie jedyny element, który je wyróżnia. Cienka i przyjemna w dotyku dzianina została specjalnie wyprodukowana na potrzeby kolekcji, a całość została skonstruowana i odszyta w Polsce. Za marką DESTROLOGY kryje się Alan Iwanowski-Pineiro, ilustrator, którego prace gościły na łamach wielu czasopism i magazynów. Został on także zwycięzcą międzynarodowego konkursu na projekt słuchawek dla Beats by Dr. Dre. Jego ilustracje są łatwo rozpoznawalne, dzięki oryginalnemu stylowi łączenia prostych, geometrycznych kształtów w skomplikowane i bogate w detal grafiki, często nawiązujące do nurtu popkultury.

Buy before it’s SOLD

SOLD Micha_ Szulc TSHIRT LION BLACK_ 149 z_

SOLD Micha_ Szulc TSHIRT LION WHITE 149 z_

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy